Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az igaz amiket itt írnak a...

Az igaz amiket itt írnak a kondizásról? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]

Például ez:"csontok folyamatos terhelése következtében megállhat a növekedésben2



#kondi #kondizásról
2012. máj. 7. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Lyézus... *orbital facepalm cannon*


"Ráadásul Taylor izmain látszik, hogy különböző serkentőszerek segítségét is igénybe vette. Ugyan azt pontosan nem tudhatjuk, hogy mit használ, ám aki „porozásra” adja a fejét, annak komoly mellékhatásokkal kell számolnia. Akár még az impotencia is felléphet nála, "


BUMM Headshot a cikk írójának


És már értem, honnan szedik a kérdezők ezt a "kondizástól megállunk a növésben"-dolgot, amit a gyik előtt soha sehol nem hallottam még. Mondjuk én már lekéstem róla :D


Most gyűjtöm a lelkierőt, hogy a hozzászólásokat el merjem olvasni. De a hotdog az ilyen, 80%ban hülyék gyűjtőhelye.

2012. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
100%

Taylor Lautner olyan mint a terminátor,jó poén volt.

kb. Arnold alkarján volt annyi izom mint az egész gyereken.

még ilyen photoshopolt képen sem nagy szám a srác nem még élőben.


nem állsz meg a növésben.

egyébként meg szerencsétlen elsős meg második os iskolások cipelik a 10kilós táskájukat egész nap aztán valahogy mégis csak sikerül magasra nőniük,igaz hogy a gerincük megsínyli a táska cipelést de a magasságukat nem befolyásolja.

neked sem fogja a súlyzós edzés csak fontos lenne hogy szabályosan hajts végre a gyakorlatokat mert az ízületeket nem kéne szét cseszni.

2012. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ilyenekről ne a hotdogról informálódj, hanem pl a builderről, meg olvasd el Bunny Sárga Kapszuláját esetleg. Talán ők jobban értenek hozzá mint valami forgószékrambó bulvárújságíró. Ez így nettó f*szság.
2012. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hetente minimum 4x felteszik ugyanezt a kérdést és minig le lesz nekik írva hogy felejtsék el ezt a baromságot mert ez idiótaság, ja és egyébként a képen látható gyerek egy nagy fos én 13.5-14 éves koromtól konditerembe járok és 16 évesen voltam ilyen alkatú mint, ő. Ezt nem nagy képűségnek szánom , de ezen még csak izom sincs... :)
2012. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
desire: a másfél kilós súlyzós gyerek után én már nem lepődök meg semmin. :D
2012. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rezk0o ***** válasza:
100%

Nekem ez a kedvenc részem:

Az edzésmániát egyébként exorexiának hívják, és pszichés betegségként kezelik.

Kommentek se semmik csak erös idegzetüeknek!

Tanulság: Neporozzatok mert olyanok lesztek dzsékob

2012. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mr.flash: ez így van nálam is amikor azt elolvastam hogy 14 év és 1.5 kiló súly akkor elfogott a röhögőgörcs:)
2012. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az látszik, hogy a cikk írója soha életében egy másfél literes ásványvizes palacknál többet nem emelt meg. Fogta a sztereotípiákat, amiket azok hangoztatnak, akik lusták belefektetni energiát, hogy valahogy nézzenek ki, ehelyett chipset zabálnak és próbálják megmagyarázni, hogy az aki edz, az miért egészségtelen, és rávetítette erre a szerencsétlenre.


Valószínű a srác komoly munkát fektetett bele, abba hogy így nézzen ki, arról nem is beszélve, hogy valószínű minden felkészülési körülmény adott volt hozzá. Biztos vagyok benne, hogy jobb egészségi állapotban van, mint a cikk írója.

2012. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a válasz egyszóval: NEM
2012. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!