Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hajas vagyok, de lefogyok,...

Ha hajas vagyok, de lefogyok, edzessel lehet kockas hasam?

Figyelt kérdés

29 eves no vagyok, 10kg felesleggel. 1 eve szultem, most akarok elkezdeni fogyni. Eddig szoptattam.

Mennyit erhetek el a kockas hasbol, ha borom kicsit megnyult a terhesseg miatt. Szeretnem magam formaba hozni.

Nemcsak a hasamat, de a testem tobbi reszet is, de ott van a legtobb haj. Tudnatok nekem valami jo edzest ajanlani, amitol fogyok (dieta mellett) es kicsit formalhatom kozben magam? Sajnos kondi terem kizarva. Legnagyobb oka a dragasaga. Viszont 20 nap mulva majd 3 honapig hozzaferesem lesz akar minden nap barmikor egy futopadhoz es egy szobabiciklihez (apukame). A futogepe nagyon modern, dolesszoget is lehet rajta allitani, meg vannak rajta programok. Mennyit kellene futnom rajta napi szinten, es milyen tempoban, hogy fogyjak? A futassal tudom, hogy szinte mindenemet megmozgatom, kiveve a hasamat, szoval arra valami kulon edzesterv kene. Erdemes elkezdeni a hasam edzeset mar most, vagy akkor, mikor mar lefogytam a hajam azon a teruleten. Ugrabugra edzes meg 20 napig kizarva- nincs helyem se hozza-, viszont aztan 3 honapig lesz helyem. (Hazalatogatok apukamhoz majd 3 honapra, aztan megint nem lesz helyem, de ha megint elkezdek dolgozni, szeretnek osszegyujteni annyi penzt, hogy vehessek egy szobabiciklit-futopad nem ferne el)


2012. máj. 8. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta a legfontosabb és ehhez menjen heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés. Jó a futópad és a szobabicikli is. Ez viszi le a zsírt mindenhonnan, tehát a hasadról is, nem pedig a hasizomgyakorlatok, mivel nincs helyi zsírégetés. Hasizomgyakorlatok persze kellenek, hogy izmosabb legyen. Heti 2-3 hasedzés megteszi, hasprés és lábemelés jó lesz, de nem ez viszi le a felesleget.

Diétás étrend: [link]


Hasedzés: [link]

2012. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tok jo, a peldaban pont en is benne vagyok:D 64kg vagyok.

Koszi a linket. Ez egy kicsit mas megkozelitesben nezi a dietat, de tetszik. Mondjuk a csirkemellet en varialom majd egy kis hallal is. Csak nem tudom, mit kezdek majd annyi tojassargaval....

2012. máj. 8. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen sovány hús megteszi, pulyka, hal, marha..

Én két sárgáját teszek, többi kuka, sajnos ez ilyen pazarló dolog.:)

Itt vannak még mintaétrendek: [link]

2012. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat csak ugy poenbol megneztem, hogy mennyi felulest tudok megcsinalni ugy, ahogy a peldaban irja. (Egy szekre feltettem a labam es lefekudtem a foldre, a kezemet hatul kulcsoltam ossze a fejem mogott. Igy felultem egeszen addig, amig nem erintettem a terdem)...huzos. Alig tudtam felulni. 15 ment....:S Most ilyen esetben hogy kell csinalni? Picit pihenni, majd ujra, amennyi belefer 15 percbe, es majd egyszer eljutni arra a pontra, amikor mar nem kell piheno? Mennyi ido alatt jutok el oda? De 15 perc alatt, ha folyamatosan csinalod, azert baromi sokat meg lehet csinalni, es azt irja, higgyem el, ebbol nem fogok szazakat csinalni. Szoval akkor mennyit kene, azt irja meg azt se, hogy pontosan milyen magasra tegyem a labam, milyen dolesszoget zarjon be. Vagy eleg a kepre raneznem es nagyjabol ugy csinalnom? Csak azert, mert nem gyozi irni, hogy sokan helytelenul csinaljak.
2012. máj. 8. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak a hasizomgyakorlatok, leírással és képpel:

[link]

Hasprésből és lábemelésből is mehet 3 x 20-40, úgy hogy végzel 20 hasprést, pihensz 40-60 mp-et, majd mehet a második sorozat, persze mindig kevesebbet tudsz csinálni.

Ha kész a 3 x20 hasprést , akkor áttérsz lábemelésre, de a kettőt felváltva is végezheted kis pinenővel köztük.

2012. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igy mar azert konkretabb:D Koszi. Akkor megprobalom igy. Majd eloszor inkabb 20-akat csinalok, aztan majd szep lassan eljutok a 40-ig. Mar alig varom, hogy a futopadot kiprobaljam:D Valami nagyon gyengevel akarom kezdeni, nehogy hamar elmenjen a kedvem tole:D Aztan, ha visszajovok haza, jo lenne modot talalni ra, hogy eljarjak futni. Na meg persze akaraterot, kedvet kapni hozza. Egyszer mar fogyokuraztam es emlekszem, hogy miutan elkezdtek olvadni a kilok, egyre nagyobb kedvem volt a dietahoz. Csak elkezdeni nehez. Akkor nem mozogtam hozza. Most jo lenne. Elozo terhessegemet eleve tulsullyal kezdtem es vegig gyenge voltam, szeretnenk meg egy gyereket, konnyebb terhesseget:D Ma meg nem tudom elkezdeni a dietat, be kell vasarolnom hozza, meg most van egy csomo kaja, ha most elkezdem, parom nem tudja egyedul megenni mindet:D De addig is probalom csokkenteni a mennyiseget. Koszi a valaszokat.
2012. máj. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!