Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kemény otthoni edzéssel is...

Dubstep91 kérdése:

Kemény otthoni edzéssel is lehet relativ jó eredményt elérni? (erőnlét, erősödés)

Figyelt kérdés
otthoni edzés alatt értem a fekvőtámaszt,teljes felülést lógva,meg kb olyan gyakorlatok amik a saját testsúlyal is összefüggnek.40 Kg os 2 kezes súlyzó is rendelkezésre áll.Csak minimális tömeg növelés a cél meg kidolgozottság amit jobban szeretnék. 184/85/20

2012. máj. 5. 01:10
 1/8 anonim válasza:
100%
A céljaidnak megfelel. Komolyabb célokhoz kellene ennél nagyobb felszerelés, illetve edzésprogram.
2012. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyabb célok is kilátásba lehetnek idővel ha már érzem hogy ez kevés,meg van hova gondolkozni.Hasizom,test az első cél,de természetesen karok is kapnának még csak tartani birnám :D
2012. máj. 5. 01:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet elérni eredményt, én is itthon edzek most, de nekem kicsit több cuccom van. Ha van kézisúlyzód is, akkor kezdhetsz egy ilyen edzést: [link]


Menehetne egy-két hónapig, majd válthatsz osztott edzésre.

2012. máj. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem kell ehhez semmi felszerelés,max egy húzódzkodórúd,olvasd el a fegyencedzés c. könyvet.

A saját testsúllyal végzett gyakorlatok hihetetlen erőt is képesek adni ha van edzésterved és pontosan végzed a gyakorlatokat.

2012. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó a fegyencedzés is, én is szoktam ajánlani, ha nincs eszköz, de kezeljük helyén a dolgokat.

Nagyon jó állóképességet ad és erőt is valamilyen szinten, de nagy izom nem lesz tőle és az erő pedig relatív, hogy te mit tartasz annak. Szerintem az is erős, aki fekve 150-200 kg-ot ki tud nyomni, ezt fegyenccel nem lesz meg, viszont te több fekvőt le tudsz nyomni saját testes edzéssel, ami inkább erő-állóképesség.

2012. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Montez,abban egyetértünk hogy a fegyencedzés erőt,és állóképességet ad,de a kérdező csak minimális tömegnövelést akar és a fegyencedzéstől is lehet növekedni csak jól kell kajálni ,a kidolgozottsághoz,arányos testhez inkább a fegyencedzés a jó.

De nem vitatkozom,valaki így - valaki úgy gondolja.

2012. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ok, én sem úgy vitatkozom, csak szeretem normálisan megbeszélni az elméleteket, de nem gond ha valaki máshogy látja. Én is végzek fekvőt, húzódzkodást, tolódzkodást, lábemelést, egylábas guggolást is tudok simán és szoktam is ajánlani a fegyencet.:)
2012. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na akkor ezt megbeszéltük,igazából hetente egyszer én is csinálok súlyzós edzést kondiban,úgy kezdtem edzeni magam egy éve hogy heti 4 alkalommal jártam kondiba,és úgy kb. 5 hónapja mióta elolvastam a fegyencedzés c. könyvet elkezdtem inkább azt,és nekem az sokkal barátságosabb.
2012. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!