Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömeg növelés? A továbbiakat...

Tömeg növelés? A továbbiakat lent folytatom.

Figyelt kérdés
Hogy jövök ki olcsóbban ha az előre bekevert dolgokat veszem meg, vagy külön külön? És mennyi lenne a nyereség árban megérné külön külön beszerezni? Leirnátok, hogy mit kellene vennem, ha én raknám össze? Ízületvédő, vitamin, fehérje, ch, kreatín, energizáló,pl ilyesmire gondoltam még mi kellene hozzá de annyi minden van, és nem tudom, hogy nem tudom milyen, mennyi, mi kellene még légyszi. Segítsetek mindezt, egy hónapra valót kérném! Amúgy már 2 éve edzem ha ez számít? Előre is köszönöm és,( ne a helyesírást ellenőrizd legszíves hanem válaszolj)

2012. máj. 8. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük fontossági sorrendben. Először is meg kell lenni alapból egy jól összerakott tömegnövelő étrendnek és ezt lehet kiegészíteni. Ha ez okés, akkor kellene egy jó multivitamin, ami pl. multi pro, iss pak, vagy olcsóbb, de kicsit kevesebb összetevőt és mennyiséget tartalmazó mega daily one vagy vitabolic.

Edzés utánra kellene egy jó tejsavó protein, pl. vpx syngex, mutant whey, myofusion vagy innen is válogathatsz, pl. stillmass cuccok: [link]

Ehhez kellene még tenni edzés után gyors szénhidrátot, legolcsóbb a dextróz, de vehetsz vitargo-t, carbo X-et vagy supercarb fast-ot.

Ezek a legfontosabbak. ha még marad lóvé, akkor mehet kreatin vagy energizáló, de ezek nélkül is jól tudsz fejlődni.

2012. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És mennyibe lenne nekem így egy hónap ha az itt leírtakat mind megvenném? Most nem tudom megnézni.. És ezt mind bevehetem egyszerre? A kaja rendben van!
2012. máj. 8. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyit használnál ezekből. Ha csak edzés után menne protein és pl syngex-ből: [link]

akkor két hónapig elég lenne 2,3kg-os cucc. A multi pro az 5300 ft: [link]

Proteinhez kellene ugye dextróz: [link]

Postaköltséggel is számolj, így eddig kb. 14-15 ezer körül vagy havonta és még nem vettél kreatint, stb..

2012. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mega daily one vitamin: 150 kapszi(napi 2 kapszival 75 napig elég) ... 4500 ft.

vpx syngex fehérje 2.3 kg... 9500 ft.

mutant whey fehérje 2.3 kg... 8800 ft.

dextróz (szőlőcukor por formában) 2 kg....1200 ft. Fehérjéből azt választod amelyik neked jobban tetszik én jelenleg mutantot iszom ennek íze,oldódása kitűnő, de a syngex is nagyon jo ár

/értékben. A vitamin reggel és este menjen 1 kapszi fehérjéből edzés után a legfontosabb 1 adag és ha szükség van rá akkor más időpontban is. Dextrózt csak edzés után szedd fehérjéhez hozzákeverve olyan 50g.ot.

2012. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annál olcsóbban soha nem fogsz kijönni anyagilag, ha nem nyúlsz az alapanyagokhoz, és Te magad állítod össze. A tömegnövelőt Te saját magad is összeállíthatod, ráadásul, úgy, hogy az arányokat a saját igényeidnek megfelelők.


Vegyél whey (és vagy kazein, tojás fehérjét) alapanyag szinten is!! Így jóval olcsóbban jössz ki.


Itt vannak igen jó ajánlatok.

[link]


Vegyél creatin monohydrátot 1kg 3.990Ft

Vegyél dextrózt és/vagy maltot (550Ft/kg vagy 750Ft/kg)


Keverd össze úgy hogy 40/60 arányú legyen a protein és a szénhidrát aránya. Tegyél minden adagba 5-7g creatint. És az alap tömegnövelőd már is meg van.


Még "durvább" tömegnövelőt szeretnél, akkor tegyél hozzá 6g BCAA-t. Esetleg 3-3g Leucint HMB-ét.

[link]

[link]

[link]


Aztán számold ki így mennyibe kerül, és mennyibe kerülne ha egy előre gyártott dizájnert vásárolnál.


Ha nem vagy finnyás, akkor szója alapú tömegnövelő a Redis-től bomba áron 8.900Ft/4500g-os . 50%-os protein tartalmú.

[link]

2012. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak! Hasznosak voltak a válaszok akkor én fogom magamnak megcsinálni! Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2012. máj. 8. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!