Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2,5 hete vagyok beteg, de már...

2,5 hete vagyok beteg, de már gyógyulgatok. Merjek edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint az a kérdésből is kiderül, 2,5 hete szívok már ezzel az influenzával, de most már csak köhögök. Van étvágyam is, orrfolyás elmúlt, teljesen jó minden, csak köhögök és egy picit fáj a mellkasom. Szerintetek merjek 2 nap múlva (csütörtök délután) edzeni? Illetve mi lenne az, amire oda kellene figyelnem így 2,5 hét kihagyás után...?



Köszönöm!:)


2012. máj. 8. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lázas és tényleg jobban vagy akkor 2 nap múlva egy gyenge átmozgató edzést végezhetsz, nem nagy súlyokkal, minden izomcsoportra egy gyakorlatot. Utána mindenképpen pihenj egy napot és szombatra még tehetsz még egy átmozgatót, majd jövő héttől mehet rendesen.
2012. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Lázas nem is nagyon voltam, kb. 2 napig volt még az elején 38.2 körül. Antibiotikum kúra viszont van még ...
2012. máj. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!