Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » C-vitamin milyet?

C-vitamin milyet?

Figyelt kérdés
Szerintetek mind1 hogy sima C-vitamint vagy nyújtott felszívódású C-vitamint szedek ? Illetve 4-5 ezer miligram mehet betegség mellé ?
2012. jan. 10. 19:03
 1/5 dirtboy ***** válasza:

nem tudom hihető e ez nyújtott c vitamin,ha csak sima aszkorbin sav kell semmi más akkor vagy C1000ret vegyél aztán felezd meg 500mg reggel 500mg délután.

vagy vegyél egy vita-c 1100at,az kapszulás de nyugodtan szedhető napi 2kapszula nem gond.

egyébként sportolsz valamit vagy csak ez a C vitamin érdekel?

2012. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:

Én sima aszkorbinsavat használok (patikában is kapható, de van Vitaking-es is).

4-5g néha egy sima (bár hideg/esős/trágya időben) hétköznap is lemegy :D viszont fontos az elegendő folyadékbevitel mellé! Máskülönben azért kicsit megterhelő a szervezet számára.

2012. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ártalában konditermes edzés heti 3 alkalommal de már jó ideje nem voltam. Betegen nem is mek. 1000mg-set szedek csak elfogyott a sima és filózok a nyújtotton.
2012. jan. 10. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
a nyújtott sem drágább, és hosszabb ideig kapja a szervezeted. tehát részesítsd előnyben. és mehet a 4-5 gramm, persze!
2012. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 11. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!