Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a proteint zabpehellyel...

Ha a proteint zabpehellyel keverve iszom, akkor a protein felszívódása ugyanolyan?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert edzés után csak kb. 2 óra múlva, vagy néha még több, tudok rendes kaját enni, és azért gondoltam hogy összekeverem a tejsavót zabpehellyel és azzal kihúzom addig amíg hazaérek rendesen kajálni. Csak hogy a zabpehely az nem hátráltatja e a felszívódást? Vagy előbb igyam meg a tejsavót és később a zabpelyhet. De fehérje nélkül meg ehetetlen a pehely...
2012. máj. 9. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit lassíthatja a felszívódást, én azt tenném, hogy a zabpehely és protein mellé tennék dextrózt is, így lenne lassú és gyors ch is benne. Tömegnövelőkben is így van, pl Jumbo.
2012. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs, igen azt kifelejtettem hogy természetesen dextróz is megy hozzá. Akkor ha szerinted is jó így akkor keverem őket és akkor ezzel kihúzom rendes kajálásig.
2012. máj. 9. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz így szerintem.
2012. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksa, köszi!
2012. máj. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!