Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100%WHEY PROTEIN táplálék...

100%WHEY PROTEIN táplálék kiegészítőt vettem, és hány nap után lehet észre venni, hogy nő az izom?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt vettem, (táplálékkiegészítő) hány nap alatt lehet észre venni hogy duzzad tőle az izom??köszönöm válaszaitokat!!



#sport #gyúrás #edzéshez való tápszer
2012. máj. 8. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ettől nem fog nőni az izom, ez nem csodaszer csak egy táplálék kiegészítő. Egy jó étrenddel együtt ér valamit. Ha minden rendben, kaja, edzés, pihenés, akkor pár hónap múlva látnod kell fejlődést.
2012. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:
100%

az csak protein,izom növesztő készítmények nincsenek.

abból 1 adag annyit ér kb. mintha megennél 90g csirkemellet.

90g csirkemelltől mennyi izom nő rád?

2012. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
bődületes tájékozatlanság van itt kére szépen
2012. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ci.ara ***** válasza:
100%

először utána kéne olvasni a dolgoknak !


bodybuilder.hu alapismereteket olvashatnál! nézz étrendet mellé mert így semmit nem fog érni!

2012. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

az a neve hogy táplálékkiegészítő vagyis a táplálékodat egészíti ki, hát én is szedek napi 36grammot persze

e-mellet mindennapos a hús meg a barnarízs tészták túró hal...zöldségek gyümölcsök, és 3hónap után kezdett el látszódni h szedem de sztem ha nem ettem volna mellé ezeket semmi nem is látszódna mert lófütty a csirkéhez képest de így 8hónap után nem hagyom abba nincs benne semmi rossz sőt..

2012. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem.. még annyit el felejtettem le írni, hogy én minden nap edzem 1 órát súlyemelés, gyúrás stb...
2012. máj. 13. 19:06
 7/13 dirtboy ***** válasza:
elég baj,az izomnak kell pihennie is hogy megfelelően tudjon fejlődni,azzal hogy minden nap edzel pont hogy lassítod a fejlődésüket.
2012. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az meg a lehető legrosszabb, amit tehetsz.:)

Kellenek pihenőnapok, hogy tudj regenerálódni. Kezdőknek 3 napos teljes testes edzés kell 1 hónapig, majd mehet 3 napos osztott edzés. Rá pár hónapra lehet váltani esetleg 4 naposra. Osztottnál már célszerű 1 héten egyszer edzeni 1 izomcsoportot, kivéve vádli és has.

Itt vannak edzéstervek, választhatsz kezdő, majd haladó edzéstervek közül, de ne eddz minden nap.

[link]

2012. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Kezdőknek 3 napos teljes testes edzés kell 1 hónapig, majd mehet 3 napos osztott edzés."

Ezt, hogy érted? 1 héten 3 napod gyúrjak?.Köszi válaszod!!!.

2012. máj. 13. 20:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdésnek igen 1 hónapig majd lehet 4 vagy ha tudsz regenerálódni, akkor estleg 5 nap. De ennek elégnek kell lenni. Az izomnak kell idő a pihenésre, akkor fejlődsz.
2012. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!