Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kétnaponta járok futni és...

Kétnaponta járok futni és végzek súlyzós gyakorlatot. Milyen zsírégető tablettát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
L-karnitint ajánlok fél órával futás előtt, de ha jól van összeállítva a szálkásító diéta, akkor anélkül is sikeres a dolog. Ha pedig tömegnövelő étrended van és úgy futsz mellette, akkor semmit nem érnek (amúgy sem sokat, max. 5%) a zsírégetőknek nevezett kiegészítők, mivel kalória pluszban vagy, így nem tudsz zsírt égetni.
2012. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt tudom mondani hogy mindenből 6x8 as súlyzós gyakorlatot végeztem még tavaly nyáron,melette jártam 2 naponta futni és 2 hónap alatt lement 10 kiló és még izmosabb is lettem.
2012. máj. 9. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

okés, de hidd el, hogy ez általában nem lehetséges naturálban pláne, mivel két teljesen más energiaigényű folyamat. A fogyáshoz energia deficit kell, a tömegnöveléshez pedig plusz, de jó ha neked ez összejött.

Továbbra is az L-karnitint tudom javasolni neked, mint zsír-mobilizáló aminosav származékot. A Biotech Liquid L-carnitine 100000mg jó választás lehet. További jó edzést.

2012. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!