Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Először konditerembe vagy...

Először konditerembe vagy focizni ajánlatosabb? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék izmos és erős lenni ezért jött szóba a konditerem, viszont focizni is szeretnék ami viszont állóképességet ad és a kondiból ez hiányzik, ezért lenne szükség mindkettőre.

Hogyan célszerűbb, ha erősen megyek focizni vagy ha jó állóképességgel megyek kondiba?

Jelenleg semmit se sportolok, tehát egyszerre a kettőbe beleszakadnék lehet :D



2012. máj. 9. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:
mindkettőt szeretném csak valahol el kell kezdeni :)
2012. máj. 9. 13:45
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem sajnos a két dolog üti egymást! mivel két különböző sportról van szó. ha sikeres akarsz lenni egy sportban akkor csak arra az egyre szabad koncentrálni.

Én régebben fociztam megy osztályban de abbahagytam és a kondit választottam én többet kaptam ettől a sporttól mint a focitól és itt nem lehet a csapatársaimra támaszkodni csakis magamra

2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megyei*
2012. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek gyurmával, el kell dönteni, hogy melyiket szeretnéd valójában és a másik edzést csak kiegészítésképpen végezni. Így viheted a legtöbbre.

Találtam viszont egy cikket egy focistáról, aki testépítő is, talán érdemes elolvasni:

[link]

2012. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jajj bocsi azt kihagytam hogy amerikai fociról van szó, és oda kell az erő.

nem sima focira gondoltam bocsánat hogy elfelejtettem odaírni. a fő sport az amcsifoci lesz de kell a kondi is.

akkor most így vélemények?

2012. máj. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!