Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik szerint a fehérje porok,...

Akik szerint a fehérje porok, tömegnövelők, és egyéb táplálékkiegészítők károsak, és "műizmokat" eredményeznek a konditerembe járóknak, azok meg is tudják magyarázni, hogy mi alapján gondolják így?

Figyelt kérdés

Olvasom itt sokszor, hogyha valaki megkérdezi, hogy mondjuk milyen fehérje lenne az ideális edzés utánra, akkor rettentő sokan nekiugranak, hogy "kokszol", meg "felfújt műizmai" lesznek, de a kedvenc marhaságom az, mikor előadják, hogy majd ha abbahagyja, eltűnik az izma. Továbbá sok idióta szerint káros a szívre, vesére, meg tököm tudja mire. A legjobb, mikor megmagyarázzák, hogy hádde egyél SZALONNÁT, KOLBÁSZT, és igyál rá TEJET, és majd attól izmos leszel ha edzel rá.


De könyörgöm, tudják ezek hogy miről beszélnek? Tudják, hogy egy tömegnövelő konkrétan ugyan abból van, mint mondjuk a rizses sültcsirkemell? Valaki mondja már meg nekem, hogy az ilyen kijelentéseit mire alapozza!


2012. ápr. 7. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmire. Nem tudják megmagyarázni.:)
2012. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor mi alapján alakulhatott ki ez a tápkieg ellenesség? :D Talán azért, merta legtöbb fehér por, és hasonlít a kokainra? Vagy mi az isten? :D
2012. ápr. 7. 17:37
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó kérdés, majd jön egy gyúróskoxproteinporellenes ember és jól elmagyarázza.:)
2012. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy miért mondják károsnak.Hisz ezek nem szteroidok vagy hormon szerek.Ezek a szerek csak beviszik a kellő tápanyagot ami a természetes és egészséges , szép izom építéshez kell.Mivel nem tudunk étellel annyi mindent bevinni ezért szükségesek a táplálék kiegészítők.
2012. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az irigysegre.

Ez kb prolibetegseg, ha valaki jobb az nem azert van, mert ugyesebb, hanem mert szerencseje van vagy csalt.

Sajat maguknak probaljak bemagyarazni, h nem ok a vesztesek, sot ok a valakik csak hat...

Gondolom a politika rovatban lattal mar peldat hasonlora.

Aki nem havi 60000bll el az egy mocskos szemetlada, aki tuti lop csal hazudik meg az anyjaek toltak mindent a segge ala.

Amugy nem tudom te mit csinalsz magaddal, de ez valoban igy van, h ha nem szeded tovabba a feherjet meg a tobbit meg nem is eszel akkor bizony vege a nagy izmoknak.

2012. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És a nagy előny a súlyzós edzés utáni gyors tápanyagvisszatöltés.
2012. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amit az 5. válaszoló mond azt meg tudom erősíteni.Sajnos Magyarországon ez a tendencia.Ha többet keresel mint havi 60 és hogyha nem Suzuki Swifted van akkor biztos rossz ember vagy meg loptál mindent.
2012. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem mondod?

Nem is neveznem magam testepitonek, annyi, h lejarok edzeni, de feherjet is meg az even nem ittam meg semmi.

Jo nem vagyok kis darab 177 cm melle vagyok 95 kilo meg azert ha meglat valaki nem azt mondja, h dagadt, hnem, h latni, h jarok le edzeni, de ha koxolnak tuti jobban neznek ki.

Mondjuk nem lenne nagy belem a sok zabalastol, kicsit vicces a testem, ha elengedem magam kicsit terhes nos, aki csak hasra no, ha behuzom latni egy-ket kockat.

Mindegy a lenyeg, h kokszolok es mivel arulom is ezert vagyok tele penzzel es a baratnom is csak ezert van velem.

Jahmeg anyamek tolnak.

Nem is azert van az egesz, mert evek ota edzek meg dolgozok meg tudom fuzni a csajokat, aaahhh holll, az lehetetlen, nehogy mar.

En csak egy csall drogdiler vagyok.

Szanalmas.

2012. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem a fogyiba rakd fel ezt a kérdést,mert innen már kb fél éve kikoptak a fehérje=szteroid ostobák.

a fogyiban viszont simán aktuális még a téma.

2012. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A politikába itt nem mennék bele, mindig is voltak gyökerek, vannak is, és még sokáig lesznek, nem mondom hogy más országban kevesen vannak, de hazánkban sajnos dühítően sokat találni, a válaszokban is leírt mentalitással. Egyébként 18:14 igen, ha abbahagyja valaki a fehérjét stb, vége a nagy izmoknak, viszont akkor is, ha abbahagyod a normális étrendet. Az mindennek az alapja, ha nincs meg, a tömegnövelő sem használ.
2012. ápr. 8. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!