Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csigán nyak mögé húzás miért...

Csigán nyak mögé húzás miért nem sikerül normálisan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a hát izmainak kellene közben dolgozni, azon is vagyok, de akárhogy csinálom, a karomon érzem, a hátamnál semmit :S Mit tegyek, hogy csináljam végre szabályosan, normálisan?


Ha van ötletetek, légyszí, segítsetek! :$


L/21


2012. máj. 9. 17:58
 1/9 dirtboy ***** válasza:
nem tudom mit csinálsz rosszul de nem kéne erőltetni azt a váll gyilkos gyakorlatot.
2012. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 thewhiteman ***** válasza:
valószínűleg nem a lapockád mozgatod elsősorban hanem karból húzod ,és/vagy túl nagy a súly, de inkább mellre húzz,mert tényleg vállgyilkos
2012. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy fogd meg a rudat, hogy a hüvelykujjaddal ne fogd át. Lassú negatív szakasz legyen és koncentrálj a hátadra. Ja és télleg mellhez húzz.
2012. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmm, ha tényleg nagyon bántja a vállat, akkor húzom én mellre...
2012. máj. 9. 18:56
 5/9 dirtboy ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy ha csöcsre húzod akkor jobban is fogod érezni a hátad,ha úgy sem akkor kérj meg egy hozzá értőt hogy nézze meg hogy hogy húzol le,innen sajnos nem tudom megmondani hogy mit rontasz el pedig elég fullos a monitorom de sajnos nem ennyire.
2012. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kár... :DD


köszi! :D

2012. máj. 9. 20:21
 7/9 Smartguy86 ***** válasza:

1. Széles fogással kell!

2. Nem marokfogással, hanem csak 4ujjas fogással húzd

3. MEllhez húzz, ne tarkóhoz

4. Evezz gépen, az is segít érezni a hátadat

2012. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindenki jókat írt, csak ezek lehetnek a problémák. :)
2012. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kurv@nehéz gyakorlat, én minden hátedzés előtt ezen stresszelek, hogy összejön-e. Nekem is nagyon kell koncentrálni, ha kicsit rossz passzban vagyok már mindent érzek csak a hátamat nem. :)

A többiek már mindent leírtak, még talán annyi, hogy nagyon számít mekkora a súly. Próbáld úgy belőni a súlyt, hogy meg tudj vele csinálni 15-20 ismétlést (ha ennyi megy akkor biztos nem túl nehéz, de ahhoz már elég hogy bedurranjon az izom - nekem ez segített), lehúzáskor a mozdulat végén próbáld minél jobban összeszorítani a lapockáidat. A hátad ne görbüljön be, kifelé homoríts folyamatosan!


26/N

2012. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!