Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a vádlimmal?

Mit kezdjek a vádlimmal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van, hoyg a vádlik egyszer csak elkezd görcsölni, amikor megerőltetem. Nem mindig csak néha...

Az a legnagyobb gond, hogy kb. 2 hónapja MMA-zok és van, hogy pont a legrosszabb alkalommal kezd el görcsölni és akkor végem. Edző annyit javasolt, hogy kenegessem izomlazítóval, hátha segít...de idáig még nem segített :/

Valami más tipp esetleg? Fontos lenne, mivel június 6. versenyem lesz, és nem szeretném, hogy ez végett vesszem el :/

Előre is köszi! És pls értelmes válaszokat!



2012. máj. 9. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az az MMA, de nekem is szokott görcsölni a vádlim.

Sokszor és jól kell lenyújtani az ott lévő izmot.

MagneB6 (ezüst dobozos) napi legalább 2 szem. - a magnézium hiánya is okozhat görcsöt.

Illetve izomlazító.


Sok sikert!

2012. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. MMA egy küzdősport, az a helyzet, hogy járok konditerembe is heti 5 alkalommal. És persze vádlira is tornázok eleget :D
2012. máj. 9. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
a kondiban hagyd ki a vádlit egy ideig és nyújts sokat mehet az izomlazító estére, meg jó lenne ha tudnál venni joint-x ízület védőt és félévente 1 doboz aztán nem lesznek gondjaid.
2012. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2012. máj. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!