Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek olyan lányt, aki...

Ismertek olyan lányt, aki izmos? Kíváncsi lennék rá, mekkora fizikai ereje van.

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Toldi Zsuzsa, 300 kilóval lábtolózik..egyéb kérdés?
2012. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm, ugyan nem olyan nagyon izmos, de jobban, mint egy átlagcsaj. Fizikai erőt még igazából nem mértünk, de természetesen erősebb is, mint az átlagcsaj, a combja szorításával meg spec meg tudna ölni :D
2012. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan lányt aki erősebb nálam.

Egyébként barátnőnek is olyat szeretnék:)

Egyébként szerintem ugyanolyan erős tud lenni egy nő is ha gyúr.

2012. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

pár napja találkoztam egyel.

kinézetre olyan,mint egy anorex,de simán kivágott 10 egylábas guggolást.

2012. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Tulajdonképpen, egy nagyon hasonló paraméterekkel rendelkező(csontok hossza, izomtömeg, szalagok, idegpályák, stb) férfi és nő azonos teljesítményt is produkál. Az izomzatban van némi különbség, mert a nőkében valamivel több a víz, de a teljesítmény-különbség elhanyagolhatóan kicsi. Két fontos eltérés van: a férfiaknál a tesztoszteron önmagában sokkal nagyobb izomtömeget hoz létre mint a nőké. És mivel a nőkben kevés a tesztoszteron, sport hiányában alig lesz izom. És itt a másik eltérés, a sport, merthogy a fiúk gyakrabban és többet sportolnak, de a lányoknál nem divat sajnos. Tehát a biológiai különbséget még meg is fejeltük.

De. Ha például, Dreya Webert (keress csak rá, érdemes) összeeresztenénk egy súlycsoportjabeli férfival, én nem tudnám kire fogadjak.

Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a tesztoszteron-szintem magasabb egy átlagos lánynál(na azért bajszom nincsen:P), így sport nélkül is lenyomom városi lányok többségét. 14-15 éves koromban, amikor ju-jitsut tanultam, bizony a csoportbéli fiúkat is, ha le nem is győztem de jól megszorongattam.

2012. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A kondi terembe ahová minden nap lejárok (nem vagyok kigyúrt, csak szálkásítok), ott van egy hölgy, és a legutóbb 135 kilóval nyomott fekve, és 210 kilóval guggolt... ő külsőre is nagyon izmos, mondhatom talán, hogy az undorító kategóriába tartozik nálam...
2012. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 alf válasza:

A nők izomszerkezete egy kicsit más, több benne a víz meg a zsír, de egy ugyanolyan szálkásra kigyúrt természetellenes (férfias) izmokkal rendelkező nő természetesen ugyanolyan erős, mint egy férfi. (leszámítva a csont és izületrendszer különbségeit)


Barátnőm karja ugyanolyan vastag, mint az enyém, fiatal korában versenyszerűen úszott, jó széles válla van, de én mégis kb 2x olyan erős vagyok.


(vagy csak hagyja magát :)

2012. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kaarooliinaa válasza:
én 15 vagyok és apám nagyon erős akit egy hajszál választott el hogy lenyomjam szkanderben :) ő is meglepődött rajtam
2012. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kutyus70 válasza:
négyes... ha a csaj tiszta anorex, akkor ne csodálkozzál, hogy simán kivágott 10 egylábas guggolást. Ugyanis alig van súlya amit ki kell nyomni. Rajtam is mindig meglepődnek, hogy simán kinyomok 100 fekvőtámaszt úgy, hogy sosem edzek. Pedig ez nem azért van mert olyan erős vagyok, hanem csakis azért mert 175 magas vagyok és csak 60 kg.
2012. máj. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!