Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van rá esély,...

Mit csináljak? Van rá esély, hogy még járhatok?

Figyelt kérdés
Két-három hónapja kezdtem el egy sportot és nagyon szeretem, de anyukám nem engedi, hogy járjak. Vonattal megyek haza és lekéstem a délutánit ( óránként megy) és beszélgettem a többiekkel. Nagyon elszaladt az idő, és majdnem lekéstem az egy órával későbbit. Anya nagyon kiakadt, és azt mondta, hogy többet nem mehetek, mert azt hitte, hogy csavarogtam. Mit csináljak? Van rá esély, hogy meggondolja magát?
2012. máj. 10. 20:22
 1/7 dirtboy ***** válasza:
szerinted itt ismeri bárki az anyukádat?
2012. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dirtboy a számból vetted ki a szót:) Honnan a francból tudnánk hogy anyukád mikor, milyen kedvében van és mit enged meg neked?
2012. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ismerem, ott lakik a szomszédja mellett,haj van a fején, és ilyen alacsony kicsit magas.


Egyébként mi lenne ha várnál mondjuk pár napot és leülnél vele megbeszélni hogy neked fontos, jól is megy, adjon még egy esélyt, innentől odafigyelsz?


Amúgy meg ez inkább a családi kapcsolatok kategória.

2012. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
mondd meg h csak a többiekkel beszélgettél :)
2012. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
istenem de szeretem az ilyen macskajancsikat,kis h.ülyegyerek itt sír hgy az anyja nem engedi el sportolni,hát menjél el kit érdekel
2012. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5: azért nekem úgy tűnik, hogy a kérdező tizenévei elején jár - és szerintem nem baj, ha van még ilyen szülő, aki nem ridegtartásban neveli a gyerekét, nem kicsapja a mezőre tavasszal, hogy aztán ősszel összeszedje.

Azokból lesznek a drogos kis gyikesz huligánok. (legtöbből)


Kérdező: beszéld meg anyuddal, csak félt Téged. Esetleg szerezz egy "megbízható" edzőtársat, akit ismer - vagy mutass be neki valakit, akinél alkalomadtán érdeklődhet.

2012. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen sport?
2012. máj. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!