Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten jó akrobati...

Hol van Budapesten jó akrobatika oktatás?

Figyelt kérdés
Cimborámmal meg akarunk tanulni szaltózni meg a többi látványos és "egyszerűbb" gyakorlatot.
2012. máj. 11. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

csáó van több helyen is, de szerintem a legjobb, én is oda járok, róna utca, postás torna klub ( [link]

Az edzés vasárnap 12-18-ig van, gyertek le:D Én kb 4. edzésem csinálom és a hátraszaltó már elég jól megy.

Appril Project 2 akrobatikusa az edző jófejek:)

belépő: 2 óra 1000 Ft, e felet pedig 1500


Róna u 86-100.

Budapest

Magyarország

1149

2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz szépen! ennél jobb válsz nem is lehetett volna :D
2012. jún. 6. 19:54
 3/11 anonim válasza:
igazából minket a kézen átfordulás hátra elem érdekelne! és szerinted mennyi idő alatt tudnánk ezt megcsinálni? stb..és hogyan?? bocsi a hülye kérdésért
2012. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
cső kézen átfordulás, mint hátra flikkre célzol?? embertől függ, tehetséges, szerencsés első edzés, ha nem sikerül elsőn nem szabad feladnod.. én most nem leszek ezen a héten, de rohadt jók az edzések:D gyere le, megmondod mit szeretnél megtanulni mi a célod, segíteni fognak:) 2 edző van, az egyiket Ádámnak a másikat Bencének hívják, majd meglátod:)
2012. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja meg még annyi, hogy az állásból hidat gyakorold, nem fontos hozzá annyira csak szebb lesz tőle:D
2012. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
valószínű h jövőhéten megyünk..a honlapján nem láttam h hétvégén is lenne edzés? igen, azt akarjuk a back handspringet.. szóval akkor 7végén is lehet menni?
2012. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen vasárnap déltől 6-ig van edzés:)
2012. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én a Pattanj team-ot ajánlom. Az edzők szakmailag és emberileg is teljesen ott vannak. www.pattanj.hu (egyébként ez a II. kerületben van)
2012. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mozgató válasza:

Én egy magántanárt ajánlok figyelmetekbe! Szinte folyamatosan vállal órákat, van egy kis terme a III.kerületben a Flórián tértől nem messze...

Szokolay Zsigmond 06 20 393 12 40

Nagyon jó én is nála tanultam meg hátraszaltózni!!!

2012. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Irtam az utlosonak ..nagyon orulnek ha valaszolna
2013. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!