Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet 16 év fölött kezdő...

Hol lehet 16 év fölött kezdő szertornára vagy akrobatikára járni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném versenyszinten űzni, de egyszerűen megakarom tanulni az akrobatikát, és a talajtornát! Időm lenne, rá és talán még azt is meg lehetne oldani hogy keret is legyen rá, de nem tudom, hogy hol tanulhatnék! A legfőbb gondom, hogy még van olyan hely is ahol gyakorolhatnám, csak nincs tanárom/oktatóm... Azt szeretném, pontosan megkérdezni, hogy hol lehet tanárt keresni, vagy hol van olyan hely ahova mehetnék akrobata képzésre!
2011. dec. 18. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán itt: [link] (van hasonló férfiaknak is, azt sajnos nem írtad milyen nemű vagy)

De függ, hogy hol laksz. Keresd meg a legközelebbi torna egyesületet és kérdezz rá. Manapság szerencsére a felnőtteknek is van lehetőségük nem csak a gyerekeknek!

Arra vigyázz, hogy a szertorna nagyon kemény hiába vagy kondiban az első edzések után szörnyű izomlázad lesz.

2011. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16, lassan 17 éves fiú vagyok! Táncos vagyok, és magamtól is tanulok akrobatikát, bár nem túl sok sikerrel és nem sok minden megy... Mondják, hogy jó a mozgásom, és ruganyosságom hozzá, és kérdezik is, hogy járok-e valahová, amire nekem a válaszom többnyire csak az, "hogy jó is lenne!" Pesti vagyok, és azért köszi a link-et =) viszont további válaszokat, és ötleteket is várok! köszi! =DD
2011. dec. 24. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:
FTC
2013. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!