Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem verem ki több hormon lesz?

Ha nem verem ki több hormon lesz?

Figyelt kérdés

Most kezdtem kondizni. Még nem akarok egyből hormonokat szedni, de azért valami plusz kéne.

Ez segítene?


2012. máj. 11. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen és a komolyabb sportolók cölibátust is fogadnak emiatt a sport miatt ha te erre nem vagy felkészülve inkább el se kezd.
2012. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 clint ***** válasza:
Szted az élsportolóknak miért tilos meccs előtt jó ideig, pláne? Mindenképp visszafogja.
2012. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az valóban mindenképpen segít, ha kicsit visszafogod magad. Elsősorban azért, mert ez aktívabban tart az edzéseidhez. Valóban, vannak élsportolók, akik erre esküsznek, és versenyek előtt akár hónapokig is mellőzik a magömlést, és biztos vagyok benne, hogy ez ad némi pluszt nekik a verseny napján. De ezt a példát nem feltétlenül kell követned, de abban biztos lehetsz, hogy segít, ha minél jobban visszatartod az energiáidat.
2012. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen segit
2012. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De egyébként a "még" részét nem igazán értem annak, hogy nem akarsz hormonokat szedni. Ne is akarj! Felejtsd el!
2012. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. A rendszeres szex viszont szerintem segít.
2012. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!