Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az amerikai...

Mi a véleményetek az amerikai sportokról?

Figyelt kérdés

Gondolok az amerikai futballra, a baseballra.

Szerintetek jó vagy rossz lenne, ha nagyon elterjedne Európában?



2012. máj. 12. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az amerikai foci sokkal jobb, mint a sima foci(szerintem jobb lenne, ha nálunk is inkább az lenne mint a sima foci(arányaiban)). A baseball viszont nem tetszik.
2012. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon is van "amerikai foci" csak az eredeti nevén fut tehát rögbi az amerikai foci a rögbi tovább fejlesztése azzal hogy teleaggatják az embert mindenféle műanyag vacakkal.
2012. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:
#2: az nem baj, hogy fogalmad sincs az egészről, de legalább ne terjeszd...
2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

amiket írtál azokat nem szeretem.

a pankrációt bírom.

már van itthon is,csak itthon 70-80 kilós srácok ugabugrálnak,a pankráció meg úgy az igazi,ha 110-140 kilós,kétméteres emberkék csinálják.

2012. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Panda Péter ***** válasza:
a baseballt annyira nem ismerem, az amerikai foci viszont bejövős. illetve van a lacrosse, ami amerikában szintén népszerű, az is jó.
2012. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mértne lenne nagyjából ugyan az.. csak amerikában sok a melák néger ezért keményebbnek mondják..
2012. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zakathol ***** válasza:
100%

Ismered te egyáltalán az amerikai focit?

A két sport között kb annyi a hasonlóság, hogy mindkettőben tojás alakú a labda, és itt ki is fújt. Teljesen más a két sport, úgyhogy ne erőlködj a hülyeségeiddel légy oly szíves...

A két szabályrendszer homlokegyenest különböző és a négerezést is felejtsd el, mert ezzel is csak a szellemi/értelmi/kulturális fogyatékosságodat bizonygatod...

2012. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem azért nm szeretitek a baseballt mert nagyon sok és komplikált szabályai vannak (baseballozom), ha ismernétek mindengyjiket, akkor szeretnétek de inkább maradtok az egyszerű focinál. :/
2012. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!