Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés előttre erről a túrmixró...

Edzés előttre erről a túrmixról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Zabpehely, túró, egy adag power protein, az íhatósága kedvéért kevés tejjel felöntve, az íze miatt egy banán, és egy alma. Ez összetúrmixolva. Abban az időpontban nincs időm normál kaját csinálni.
2012. máj. 12. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
A mértékeket nem írtam le: 100g túró, 100g zab, a tejet érzésre.
2012. máj. 12. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:
jó ez ha megtudod enni
2012. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

edzés előtt szilárd kaja rizs+hús , zabpehely. a tejet meg felejtsd el

reggelről kell a gyümölcs

edzés után 2 adag power protein + szőlőcukor

lefekvés előtt túró

2012. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
reggelről kell a gyümölcs? fejtsd már ki nekünk részletesen, azt meg honnan szedted hogy a túrót csak este lehet enni? napközben nem ugyan olyan fehérje van benne? a másik meg a zabpehely, könyörgöm az turmixolva mivel másabb? a tej okés hogy nem kéne, de nem ég a ház ha beletesz egy kicsit
2012. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:

banán meg alma éppenséggel felesleges nincs bennük semmi olyan ami kéne neked.

a rizs-hús-zöldség jobb lenne edzés előtt de végül is ez is jó lesz.


banán,alma,tej kombó nem hajtott még meg?

2012. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a banánt meg az almát csak azért rakom bele, hogy ne legyen olyan dögízű, a tej azért megy bele hogy össze lehessen túrmixolni. Tudom hogy csirke, rizs meg zöldség kéne, de konkrétan nincs időm megcsinálni. Azért túrmixolom, hogy gyorsan meg bírjam inni. Meghajtani konkrétan még semmi nem hajtott meg, csak ha beteg voltam :D
2012. máj. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!