Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés tervről kérdeznélek...

Edzés tervről kérdeznélek titeket, hogy ezután hogyan emeljek?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az edzés tervet követem. Még most kezdtem el, de, szeretek előre tervezni és ezért ha úgy csinálom ahogy írta. Mikor emeljek? Ha, már úgy érzem, hogy jól megy?


2012. máj. 14. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már úgy érzed hogy kevés akkor emelj a súlyokon, mindig akkora súlyokkal csináld hogy a szériákban az utolsó pár ismétlésnél már alig bírd megcsinálni.
2012. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam valahol, hogy a fekvenyomással egyben bemelegítünk a tricepszre, szóval a mell-tricepszet egy napra kell tenni, így jobban fejlődik, ez igaz?
2012. máj. 14. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez már egyéni döntés hogy a mellett mivel edzed egy napon lehet tricepszel is. De nálam a mell a bicepszel van együtt.
2012. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha, már tricepszre akkor

tricepsznyújtás ülve vagy fentről húzom?(lapsúlyos gép)

2012. máj. 14. 00:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ülve vagy fekve érdemes.Egyébként én ülve szoktam.

Fekve: [link]

Ülve: [link]

2012. máj. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha, fentről húzom szélesen majd tricepsz kötéllel tricepszre ez nem annyira fejleszti mint a tricepsznyújtás ülve v fekve?
2012. máj. 14. 00:57
 7/8 A kérdező kommentje:

jajj semmi:) Még most építem ki az edzés tervet amit holnap fogok elkezdeni először. Mindkét tricepszet csinálja. tehát tricepsznyújtás ülve és letolás rúddal.

[link]

2012. máj. 14. 01:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Veszélyes az arnold nyomás?
2012. máj. 14. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!