Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen torna videóval, vagy...

Bibi8 kérdése:

Milyen torna videóval, vagy dvd-vel sikerült lefogynotok, a legtöbbet? (kb 10 vagy több kg-os fogyásra gondolok)

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni,mert mostanában nagyon sokat híztam.

Milyen mozgást ajánlotok,napi mennyi időt szánjak rá.

Egyáltalán csak tornával le lehet fogyni?( napi 2-3 szor eszek)



2012. máj. 15. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM NEEEEEEEEEEEEEEM! Napi 2-3 evés nemjó! Se a torna!!! Így az izomzatból fogsz veszteni,nem a zsírból!!!

Heti 4x50-60 perc futás, vagy bicajozás. + Szálkásító diéta!!!! (Ha a szálkásításra rákeresel, akkor ne lepődj meg ha egy csomó testépítő dolgot találsz. Ha nincs rajtad 50-60kg felesleg akkor a szálkásítás a legjobb!

Mellesleg, naponta sokszor egyél, kis adagokat.

2012. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem jó hogy csak ennyit eszek,mert végülis éheztetem a szervezetem és amit megeszek rögtön rám jön,de egyszerűen elfelejtek enni.kb 20 kg-tól kellene megszabadulnom,a futás nem a legjobb,mert fájnak a térdeim :S bicajom meg nincs.
2012. máj. 16. 09:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég mozgáshiányos az életem ezért is kérdeztem mi a legjobb torna,mert végülis nem azért lettem ilyen kövér,mert egész nap tömöm a fejembe a sok zsíros kaját,hanem egyszerűen keveset mozgok.
2012. máj. 16. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!