Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a kézenállásra?

Figyelt kérdés
Bordásfalnál tökéletesen, egyenesen megy a kézenállás, határozatlan ideig. Eleinte féltem fellendülni, de falnál ma már nem félek. Elbírom magam, elég izmos a karom, ezzel sincs gond. Amikor csak úgy, fal nélkül kézen szeretnék állni, veszek egy szép, jó nagy lendületet, de az ugrás utolsó pillanatában egy kicsit hátrarántom magam, és így nem tudok teljesen fellendülni. Hiszem, hogy sikerülne, de nem vagyok benne biztos, így nem merek. Mit tegyek?

2012. máj. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj segítővel - aztán majd menni fog nélküle is.
2012. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Megpróbálom (:
2012. máj. 10. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan helyen próbáld ahol puha a talaj, vmi szivacson vagy ha nincs akkor a fű sem olyan rossz, nem halsz bele ha hátraesel párszor. Persze betonon vagy parkettán azért nem kellemes:D
2012. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne lendületből csináld hanem húzd fel a lábad hasizomból.
2012. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van lehetőséged próbáld víz alatt először derékig érő vízben
2012. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs nekem akkora hasizmom.Dolgozom rajta.(:


Vízben már próbáltam, térdig érőben is megy.


Köszi a válaszokat próbálkozom.

2012. máj. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!