Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hallott már valaki a Scitec-es...

Hallott már valaki a Scitec-es Hot blood nevezetű kiegészitőről, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte minden testépítő ismeri, hiszen elég híres termék. Egy jó tanács: ha magas a vérnyomásod vagy szívbeteg vagy akkor semmi esetre sem tesz jót a használata. Tapasztalat : elég rendesen be lehet tőle durranni valamint olyan energikus leszel tőle , mint nem sok más dologtól. Jó termék, de viszont nagyon drága.
2012. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, megpörget rendesen, nekem most BSN NO Explode 2.0 van, az is adja.:)
2012. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van ezek közül olcsóbb is vagy nem érdemes olycsóbbal próbálkozni?Kezdőknek (2hó) ajánlott?
2012. máj. 16. 15:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért...
2012. máj. 16. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy 300g-os készítményt előbb, hogy neked műlködik e, az csak kb. 4000Ft.

Amúgy szerintem csak akkor költs ilyenre ha a kajád, vitaminod, proteined + tömegnöveléskor gyors ch már megvan és még maradt lóvé. De még előbb vennék glutamint vagy bcaa-t, kreatint és úgy jöhet ez a sorban.:)

2012. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevésből kilvasható, hogy igen kezdő lehetsz. N.O fokozóra csak akkor érdemes kidobni, ha már a megfelelő szilárd kajád mellett van multivita, jó minőségű, nem szénhidrát halmaz proteined. Amennyiben még mindig marad mani, akkor Omega, BCAA, lenne amire áldoznék. N.O. fokozók dögivel vannak. A legnépszerűbb jelenleg a Jack3D, és az 1.M.R.
2012. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy velem mi lehet, de kaptam már 3 tasakkal ajándékba, meg is ittam mindet. Csakhogy semmit nem éreztem tőlük :D Lehet a 100+kg-omhoz dupla adag kéne, csak így félek pénzt kiadni nagyobb kiszerelésre.
2012. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én kb 2 hónapja edzek szeretem csinálni de tapasztalatlan vagyok ezért kérdezek ilyeneket ezt is most láttam a neten próbálok tájékozódni.Egyébként ti milyen edzésterv alapján edzetek?A kajám rendben csirke+rizs naponta 100%whey pro és edzés után 100%whey pro+CarboX
2012. máj. 16. 16:57
 9/11 dirtboy ***** válasza:
nekem a nitrox therapy jobban bevált mint a hot blood ezért inkább azt veszek de most éppen bsn no-xplode 2.0 megy.
2012. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rezk0o ***** válasza:
Ajándékba kaptam egyszer 300grammos Hot bloodot. Az edzés közben semmit nem éreztem, viszont éjjel nemsokat aludtam szóval nekem nem jött be.
2012. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!