Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen airsoft felszerelést...

Milyen airsoft felszerelést vegyek?

Figyelt kérdés
Szülinapom alkalmából összeszedtem 20000-et.Airsoftozni szeretnék elkezdeni,tehát majd abba fektetem be.Megvettem a haverom G-36-osát,meg most szeretnék védőfelszerelést.De van egy problémám:Milyen védőfelszerelést érdemes venni 1 kezdőnek?Bérelni nem szeretnék semmit,mert abból lehetnek kellemetlenségek.Utánaolvastam,arra jutottam,hogy 1 taktikai mellény jól jönne.Profi túrabakancsom már van,azzal nem lesz gond.Sisakot érdemes-e venni?Vagy ha nem,mit használhatok helyette?És mi kell még?Honnan szerezzem be?Mert már csak 9000 Ft-om maradt.

2012. máj. 16. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Mindenképpen egy NORMÁLIS szemüveg. Én pl ilyet használok: [link]


2. Arcévdelemről érdemes gondoskodni. Én ilyet használok: [link]


Szerintem ez egy baromi jó maszk, mert az eleje hosszabb, így védi a nyakadat, és baromi jól tompítja a golyó becsapódását is, és ha normálisan húzod fel akkor nem fog a lihegésedtől párásodni a maszkod.



Ha ezek megvannak, utána jöhet a mellény. Ezt igazából te válaszd ki, mindenkinek más jön be. A fenti szemüveget és maszkot sem kötelező megvenned, de én ezeket használom és tapasztalatból mondom hogy nagyon jó kombó.


De egy a lényeg, ne kezdjél eszeveszett vásárlásba a későbbiekben, mindig játssz egy kicsit, és rájössz hogy mire van szükséged. Egyik barátom már lassan 300.000ft-nál jár felszerelés ügyben, de ebből kb 80.000ft-ba belefér az amiket ténylegesen használ.

2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Taktikai mellény sokszor felesleges. De ha magaddal viszel mondjuk 3-4 tárat, pár fustgránátot, esetleg kést, kaját, hidrapackot, és hosszabb játékokra mész akkor jó. Kérdésedbol itélve elégé kezdo vagy. Mindenképpen eloszor vegyél egy szemuveget, márkásat, ne nézd az árát, aztán johet az osszes tobbi.
2012. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!