Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésnél jobb a piramis?

Oldfirehand95 kérdése:

Tömegnövelésnél jobb a piramis?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyes gyakorlatoknál igen, mint pl az alapgyakorlatok, de izolált gyakorlatnál pl. koncentrált bicepsznél nem kell piramis. Én legalább is nem alkalmazom csak nagy súlyos alapgyakorlatoknál.
2012. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát inkább csak nyomó, szabadsúlyos gyakorlatoknál használjam? (fekvenyomás, guggolás, mellről nyomás, tolódzkodás)
2012. máj. 17. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak nyomó gyakorlatoknál, pl. hátizomnál csigán lehúzás mellhez gyakorlatnál is mehetsz fölfelé vagy evezésnél is. Vagy az álló kétkezes bicepsznél, de pl vállnál, oldalemelésnél én adott súllyal szeretem végezni, de van aki ott is piramisozik vagy nagyon jó még a félpiramis, lefelé csökkentve a súlyt.
2012. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!