Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alsó hasizom gyakorlatok?

Alsó hasizom gyakorlatok?

Figyelt kérdés
gépek és haspad nélkül szeretnék hasizomra,alhasra edzeni ,valami jó gyakorlatot mondjatok légyszi
2012. máj. 17. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt szokták írni, hogy a lábemelés jó rá, főleg függeszkedve, de fekve is jó. De szerintem ott is az egész has dolgozik, mivel nincs alsó has, csak a hasizomnak van alsó része.:)
2012. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olyan gyakorlatot szeretnék amitől kockásodik, nem ilyen rövid idő alatt elvégezhető semmit nem érő gyakorlatokat
2012. máj. 17. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
az csak alacsony testzsír mellet látszik
2012. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kockás nem (csak) a hasizomgyakorlattól lesz, hanem a diétától és aerob edzésektől. Ez viszi le a testzsír%-ot, hogy látszódjon a kocka.

[link]

2012. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sorry,elfelejtettem hogy 13 éves vagyok és nincs rajtam háj
2012. máj. 17. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor most is kockás hasad lenne, ugyanis mindenkinek az!

De miért kell megsértődni azon, ha tanácsot adunk normálisan? :)

2012. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg csak mondtam hogy nem nagyon van rajtam zsír
2012. máj. 17. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell különösebb ákom-bákom gyakorlat. 3*40-50 hasprés és 3*30-40 lábemelés vagy függeszkedve 3*20 és lesz nagyobb hasizom. Ha nincs rajtad zsír, akkor látszódni fog, de most is kellene, ha 10% alatt lenne a testzsírod.
2012. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs külön alsó és felső has gyakorlat, a kockák attól látszódnak hogy kicsi a testzsír százalékod, ha ez nem így van akkor értelem szerűen nem lesz kockás a hasad akármennyit edzel rá hiszen zsír fedi. Erre heti 3-4 alkalommal kocogás vagy bicajozás kell(aerob edzés) min 40-45 percet és egy megfelelő szálkásító étrend ha ezek megvannak akkor lesz csak kockás hasad.
2012. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez kicsit butaság, h ha nincs testzsír%a akkor kockás lenne a hasa. Én 178cm vagyok, 62 kiló...tehát mondhatni h vékony a hivatalos számolással, munkám során eléggé sokat sétálok, és nehezet is emelek. Emellett itthon is szoktam edzeni egy 20percet mindennap...és iszonyat nehezen kockásodik a hasam, szinte még nem is látszik...
2014. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!