Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom gyakorlatok otthon?

Hasizom gyakorlatok otthon?

Figyelt kérdés
Tudna valaki kuldeni nekem egy jo otthon elvegezheto hasizom edzestervet amivel viszonylag gyorsan latvanyos eredmenyt erhetek el?
2012. máj. 9. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha gyorsan kell...


Gyors és látványos eredmény nincs, ha "kockás" hasat akarsz ahhoz dolgozni kell, meg nem árt egy szálkásító étrend sem.

2012. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kockás hashoz alacsony testzsír% kell, azt pedig diétával és aerob edzéssel lehet elérni. Persze hasizomra kell edzeni, de heti 2-3 edzés elég rá. Hasprés, lábemelés 3-3 sorozat megteszi.

[link]

2012. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szalkasitassal nincs gond... napi szinten futok es szenhidratszegeny dietan vagyok a hasizmom is alakul azzal nincs gond csak szeretnek ra kialakitani egy edzestervet amitol 100% hogy kiformalodik. A gyors szot olyan ertelemben hasznalom, hogy ha kell megcsinalok 200 felulest is egy nap csak legyen eredmenye (ez most csak egy eltulzott pelda volt de remelem ertheto hogy mire celzok)
2012. máj. 9. 23:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Érthető, mire gondolsz, de nem kell minden nap több száz felülést csinálni, elég 3 hasedzés a héten, két gyakorlattal, mindkettőből 3-4 sorozattal. Hasprés és lábemeléssel szépen meg tudod dolgoztatni. Az meg, hogy mennyire fog látszani, a testzsírszázalékodtól függ ,le kell 10 % alá vinni. Ezt pedig szálkásító diétával és aerob edzéssel tudod megtenni. A futás jó lesz rá heti 3-4 szer. Szálkásító diéta pedig úgy néz ki, hogy a fehérjebevitelt 3g*testtömegkg és a szénhidrát pedig 1,5-2,5g*testtömegkg.
2012. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A heti három edzést ajánlanám én is, ne vidd túlzásba az edzést mert csak lesérülsz tőle / megunod az erősítést.

Szerintem a lényeg, hogy lőjj be magadnak heti három napot és csinálj különböző gyakorlatot: hasprés kezdésnek, oldal fekvőtámasz tartás, nyújtott karos felülés, stb.

20-30 percnél ne nagyon edz többet, mert annak semmi már semmi értelme nincs, és pihenj a gyakorlatok közt 30-60 másodpercet.


ha gondolod, nézz el ide is, hátha találsz segítséget a kérdésedre - [link]

2012. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezeket mar eddig is csinaltam.. kb egy honapja csinalom de meg mindig nem latok semmi valtozast:( pedig szalkasito dietan vagyok es rendszeresen jarok futni is...nem ertem mi lehet a gond:(
2012. máj. 13. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy miből viszed be a fentebb írt mennyiségeket.

Ezekből rakd össze:

Fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró, protein tápkieg.

Ch: zabpehely, barna rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

2012. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igy csinalom... hidd el a dietammal semmi gond ezert sem ertem igy is tul alacsony a szenhidrat bevitelem..
2012. máj. 13. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt lehet még tenni, hogy 4-5 napig még lejjebb hozod a ch-t, majd 5. napon pedig feltöltesz 3-szoros ch-val, hogy ne lassuljon be az anyagcseréd. mert ha folyamatosan alacsony ch-n vagy, akkor lassul. + még több aerob edzés kell.
2012. máj. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi megprobalom
2012. máj. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!