Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a fenéért lehetek ennyire...

Mi a fenéért lehetek ennyire fáradt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most már megelégeltem. Nem értem, hogy miért vagyok most már 2-3 éve fáradt. Kb. 2-3 évvel ezelőtt kezdtem el edzeni, és áttértem a „testépítő” kajákra, pl. durumtészta, rizs, hús (csirkemell, comb, nagy ritkán egy kis disznó), stb, és azóta egyszerűen fáradt vagyok. Megyek, teszem a dolgom, edzek ahogy tudok, de igazából minden egyes edzés előtt szenvedek már a gondolattól is, hogy le kell mennem, másnap reggel mindig úgy kelek, mint aki beteg. Köhécselek, folyik az orrom, stb, de ez elmúlik 1 nap alatt. Kipróbáltam már szinte mindent. Glutamin, különböző fehérjék, teszto pump, tömegnövelők, megemeltem a szénhidrátbevitelt is, de semmi. Előfordul úgy havonta 1-2 nap, amikor jobban érzem magam, sőt, van 1-1 nap amikor kifejezetten jól érzem magam, de átlagban úgy néz ki, hogy 3-4 hetente van egy ilyen napom. Nagyon rossz ez, mert nem tudok koncentrálni, nem tudom rendesen végezni a dolgom, vagyis próbálkozok mindennel, de semmi sem az igazi. Nem tudom mi lehet az oka, de voltam vérvételen is, és ott sem volt semmi különös dolog.


Van valami ötletetek? :S


Köszi!


2012. máj. 18. 21:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hm, szerintem kipróbálom ezt. 11-kor lefekszem, de mivel borzasztó nehezen alszom el, szerintem még így is csak 0:30 körül fogok „elájulni”.. :D

utolsó: igen, most kifogom próbálni azt is, hogy pár hétig nem veszem annyira komolyan és elkezdek valami más sportot is.. tényleg nincs már jobb ötletem, de egyébként vitaminbevitelem van (scitec multi pro + c), de azt nem hiszem, hogy heti 3 edzés sok lenne.. ha ennél kevesebbszer edzenék az nem tudom hova vezetne :S :D

2012. máj. 19. 11:39
 12/13 *Glissade* ***** válasza:

"nem hiszem, hogy heti 3 edzés sok lenne.. ha ennél kevesebbszer edzenék az nem tudom hova vezetne :S :D"


Asszem ezzel a mondatoddal elárúltad magadat...:)

Nem vagy elégedett a kinézeteddel, ezért szeretnél mihamarabb eredményt elérni:)

Ami szuper dolog, csak épp elfelejtettél néhány dolgot.


1.Lehetőleg olyan étrendet csinálj magadnak amit örök életedre tartani tudsz:)


2.Teljesen mindegy mi a célod a sporttal, akár versenyekre készűlsz, akár csak hobbi szinten csinálod, SOHA nem éri meg tulságosan sanyargatnod magadat érte.


Lehet, hogy jobb leszel/jobban fogsz kinézni, mint bárki más, de fásultabb, kedvetlenebb is leszel mint bárki más.

A lényeg az, hogy szeresd amit csinálsz és ne szenvedés legyen.

2012. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok magammal elégedett, azért is edzek. De arra értettem ezt, hogy heti 3 az egyébként sem számít soknak és 2 meg kevés lenne. :))
2012. máj. 21. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!