Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy viszonylag vékony férfi...

Egy viszonylag vékony férfi is lehet nagyobb és erősebb fehérje portól? (lent)

Figyelt kérdés

Konkrétabban én ferdehasizomra hajtok de nyilván a többi izomra is edzenék. szoval a fehérje kell az izmok növekedéséhez azt is tudom.

elolvastam a dolgokat szoval ne linkeljen senki alap dolgokat csak ehez kapcsolódót. kb 2-3 cm-t szeretném ha a felsőtestem szélesedne. ez fehérjeporokkal mennyi edzés után érhető el, vagy hogyan?



2012. máj. 19. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne misztifikáld túl! Eddz és táplálkozz rendesen, és fejlődni fogsz! Ennyi. Ez tényleg ennyire egyszerű!
2012. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rezk0o ***** válasza:
100%
Csak fehérje portól soha nem leszel erösebb se nagyobb. Intenzív edzéssel, pihenésel és becsületesen betartott étrendel amit kiegészíthetsz tápkieggel mintpl. fehérjével, szénhidráttal stb... már lehet izmosabb fizikumod. Nem jön egyik napról a másikra, tehát nem lehet megmondani, hogy mikor leszel 2-3cm-el szélesebb
2012. máj. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zokniszörny válasza:
Még hozzátenném, hogy valaki gyorsabban fejlődik, valaki lassabban. Ez alkat és genetika kérdése. Nem lehet előre megmondani, hogy mennyit fogsz fejlődni mennyi idő alatt. Lehet, hogy már 3 hónap után eléred a kívánt eredményt, de lehet, hogy csak fél év múlva. Ezt nem lehet tudni. A lényeg a kitartás!
2012. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csodaszerek, varázsporok a fehérjetápkiegek. Edzés után nagyon jól jön egy gyors felszívódású tejsavó protein, de csak ettől nem lesz izmos valaki. Megfelelő étrend kell, amit kiegészítesz vele és akkor lehet fejlődni.
2012. máj. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallgass Stomp Dániel-re,én is ezt tudom tanácsolni.
2012. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy szerinted elolvastad, de ha meg is értetted volna, nem kérdeznél ilyen hülyeséget.
2012. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!