Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem valami...

Ajánlanátok nekem valami sportot, amit ezen paraméterek között akár komolyan is (heti több edzés) végezhetnék?

Figyelt kérdés
175 cm és 70 kg vagyok, nem kövér, világéletemben sportoltam valamit. Elég tömör, masszív vagyok. A vállaim, karjaim, és az egész felsőtestem szélesebb, izmosabb , mint az alsó,leszámítva a vádlimat, amin jelentős izmot épített, ki a lábujjhegyenjárás(xD) na meg a futás, de főként a hátizmaim és a vállizmaim erőteljesebbek. A súlypontemelkedésem se nem alacsony, se nem magas, A test-zsír százalékom is az átlag tartományban van, a csontjaim vastagak. Nem vagyok egyáltalán hajlékony, és az egyensúlyom se tökéletes. Van ritmusérzékem. Ezek alapján milyen sportot tudnál ajánlani, én kifogytam az ötletekből..?(15/L)
2012. máj. 21. 01:40
 1/5 A kérdező kommentje:
a csapatsportokkal nem szimpatizálok, korábban többetis próbáltam, de nem tetszett.
2012. máj. 21. 01:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valamilyen erősportot javasolnék, ami kevésbé technikás. Nehézatlétika (mondjuk súlylökés) vagy erőemelés. Tudom, ezek kevéssé nőies sportok, de az alkatod ezekhez nagyon jó, használd ki!
2012. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Evezés, kajakozás, kenuzás, vízilabda!
2012. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csapatsportot válassz. Nagyon jól összekovácsol embereket. Ha meg erős vagy és tehetséges, a többiek felnéznek rád. Sportok: röplabda, kosárlabda, kézilabda ami a legjobb. Szerintem a kézi a legnekedvaló. Termetes ember vagy és az egyéni harc 1 ellenféllel biztos győzelem.
2012. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én valami küzdősportot javasolnék. Ez csak annyira "csapatsport", hogy ha később versenyzel akkor kell valaki akivel gyakorolsz de odafenn a tatamin már egyedül kell megoldanod a dolgokat. Nem mellesleg olyan szinten meg a hasznodra is válik, hogy később megtudod magad védeni.
2012. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!