Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 167cm 61kg Nő vagyok, mennyit...

167cm 61kg Nő vagyok, mennyit kellene fogynom, hogy csinos legyek, DE nem vézna?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 06:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem a 61kg is tökéletes:) De ha mindenképpen fogyni szeretnél szerintem max 1-2 kg-t.
2012. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagy hasam van vastag combom nagy fenekem,kicsi a mellem
2012. máj. 22. 06:26
 3/13 anonim válasza:
akkor 55-ig nincs megállás.
2012. máj. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, mert lehet, hogy 61kg-osan is csinos vagy, csak rosszul látod magad. :)

A tükör mondja meg, hogy mennyit kell fogyni vagy nem kell, ne a mérleget vedd alapul.

Ha van felesleg, azt szálkásító diétával és heti 3-4 aerob edzéssel simán leadhatod.

2012. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szerintem 61 kg-osan csinos lehetsz. Ideális.


Ha alapból kicsi melled van, akkor ne fogyózz, mert az a kevés is eltűnik majd. Én is ilyen alkat vagyok, széles csípő, lapos mell, amikor lefogytam 57 kg-ra nem voltam más, mint egy nagy csípő :D Hülyén néztem ki úgy, aránytalan volt.

2012. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az autót vagy bkv-t és a lifteket. Ahol csak tudsz gyalogolj vagy biciklizz, hogy lent alakulj. Esetleg ha van lelkierőd tornához vagy felülésekhez, akkor hajrá! De első körben ne kezdj el fogyózni, max ne nassolj. A mérlegre meg ne lépkedj folyton, inkább koncentrálj arra, hogy hogy érzed magadat és a ruháidat...
2012. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
járj el spinningelni.. nagyon jó zsírégető, és biztosan megszereted.:) én vékony vagyok, csak a hasam nagy. az ezőtermi munkával nem tudtam eltüntetni, de a spining megoldotta. mostmár csak izmosítan ikell a pocimat, de a lényeg megvan:)
2012. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Kb 4 kg-t
2012. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kisanyám, a férfiak nem ismerik azt, hogy "csinos". ez a kifejezés csak a ti elb4szott agyatokban létezik. Jól kinéző nő van. és 61 kilósan is lehet jól kinézni. semki nem fog egy kib4szott mérlegre ráállítani. Ha jó nő vagy, akkor tökmindegy, hogy 53 vagy 61 kiló. És ugyanígy, 5akárhány kilósan is lehet úgy kinézni, mint a fos.
2012. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61 kg-s kislányokat félkézzel felkapok... persze így kép nélkül nehéz a kérdésedre választ adni, hiszen lehet, hogy nem is a súlyod miatt nem vagy csinos, de az is lehet, hogy csak te hiszed, hogy nem vagy az... barátnőm 85kg és a szememben ő a világon a legcsinosabb...
2012. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!