Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan kis vézna a fiam (öröklö...

Olyan kis vézna a fiam (öröklött testalkat). Mit javasoltok, mit sportoljon, hogy vastagodjon egy kicsit?

Figyelt kérdés

8 éves,és focizni nagyon szeret.Szeptembertől két sportot szeretne űzni,az egyik a foci,de a másikat nem tudjuk mi legyen.

Előre is köszi a válaszokat.


2011. jún. 23. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8 évesen vézna és akkor mi van? Minek 2 sport? Foci nem elég? Ha már kell valami, akkor atlétika.
2011. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyen... bár az a jó ha ilyen idősen vézna. Sajnos rendes izomtömeget ilyen fiatalon nem lehet és nem is ajánlott összeszedni. Majd 6 év múlva már lehet érdemes lesz ezen aggódni :)
2011. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagyja a sportot és kezdjen el egy harcművészetet ilyen idős korban a legjobb elkezdeni.
2011. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem - ha van lehetőség - akkor úszás.
2011. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
teljesen természetes, hogy még véznácska. még egy sporttól szerintem biztos, hogy nem fog vastagodni.Pár év, elkezdődik a pubertás kor és biztos, hogy megerősödik.
2011. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úszást ajánlom erőteljesen :) Jó kis izmot növeszt, ha kitartóan csinálja.. Igaz, még most teljesen normális, hogy "vézna" de ha lesz 13-14-15éves, nagyon jó kidolgozott izmai lesznek :)
2011. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az úszást javaslom én is!

bár ha komolyabban elkezd focizni sztem nem lesz ereje máshoz...a lába majd elkezd erősödni a tüdejével együtt.

megnő az étvágya is és valószínű hogy szálkásan fog növekedni. Ez jó dolog.

Kondit-gyúrást nem javaslom, mert az lehet hogy a későbbiekben a magasságának a rovására megy.

2011. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én levinném heti 2-3x edzterembe, teljes testes edzéssel,és kajáltatnám rendesen.
2011. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Kondizásra,gyurásra semmiképp sem fordult meg az eszemben.Az úszás jó tipp,gondoltam rá,de a sulis úszóórákon nem is úszni tanulnak.Persze,tisztában voltam vele,hogy nem abnormális a vékonysága.Már csak abból kifolyólag sem,hogy az apja is ilyen alkatú.

Arra voltam kíváncsi,melyik az a sport amitől,idővel majd megerősödik.

Örömmel olvastam,hogy a focitól majd megjön az étvágya,mert most alig eszik.És ez nem a melegtől van,ő mindig ilyen kis étvágyú.

Szóval köszönöm,még egyszer.

2011. jún. 23. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Szumó.
2011. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!