Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érden hol lehet kapni a...

Érden hol lehet kapni a Scitec Nutrition termékeit? Joint Health kellene, mert kattognak az ízületeim!

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok helyen, pl. plázákban van fitneszpont vagy pedig a shop.builder-ről tudsz rendelni. De legjobb termékük az Arthroxon ilyen célra.:)
2012. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mér régebben shopbuilderen kaptam ajándékba egy tömegnövelős pakhoz benyomtan napi 5-öt de nem ért semmit ugyanúgy kattogot:( De azért te kipróbálhatod pár ezer forint...
2012. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg az a probléma,hogy alkatilag gyengék az ínszalagjaid.ezen az ízületvédő nem változtat.Nekem is ugyanez volt.nézesd meg dokival.
2012. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Végül fitnesz teremben vettem meg, az eladó is az Arthroxon-t ajánlotta. Megnéztük az árakat, elmondta hogy mik a tapasztalatok, osztottam szoroztam és úgy döntöttem hogy végig csinálom a huszonegy napos kúrát. Így három hét múlva majd mondom az eredményt!


Üdv.

2012. máj. 22. 21:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Visszatérve a Joint Health-re, azt pedig egy jóbarátom ajánlotta, ő térdműtét után szedi. Azt mondta hogy egy hónap után érezhetően javult a térde. Másfél éve szedi, ma focizik!
2012. máj. 22. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Az is jó, de az Arthroxon jobb cucc.:)
2012. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érden a Lidl mellett van a Scitec bolt, jó nagy betűkkel ki van írva nem lehet eltéveszteni. egyébként Scitec.hu-n megtalálod az összes üzletet térképpel együtt.
2012. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Hát az Arthroxon egy nagy szar! Megettem két dobozzal és semmi hatása nincs, így vettem egyet a Joint Health-ből. A Lidl melletti boltot megtaláltam, köszönöm az infót, ment a zöld!
2012. jún. 24. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Merész ezt így kijelenteni, hogy az "szar". Inkább az lehet a gond, amit a #3-as válaszoló is írt, akkor pedig szedhetsz Te bármilyen hasonló terméket, semmit nem fog javulni. Irány a doki!

2012. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és a doki ezzel mit tudna csinálni? mert lehet nekem is az a baj
2012. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!