Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a termékről?

Mit gondoltok erről a termékről?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még friss termék ez által kevés róla a vissza jelzés egyenlőre, de kíváncsi vagyok,hogy a tapasztaltabbak és/ a többiek mit gondolnak róla.Főként erről "egyszerre segíti a zsírleadást és a kemény izomépítést" , mert minden hol ott vagy,hogy egyszerre csak az egyik megy 2 sose.Szóval vélemények??:D


[link]



2012. máj. 23. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én alapból nem hiszek az egyszerre történő zsírleadásban és izomépítésben naturál testépítésben, mivel az egyikhez kalória deficit kell, a másikhoz pedig kalória plusz. De sosem tudni, lehet, hogy ez egy jó készítmény. Ki kell próbálni.:)
2012. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
túl drága amugy volt már hasonló terméke a scitecnek sztem haszontalan.
2012. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igazából tényleg a hatákonyságára, vagy esetleg olyan véleményre vagyok kíváncsi mint monteznek :)

ár ilyesmi szempontból nem érdekel, mert erre a 2 funkciós dolog érdekel igazából:)

2012. máj. 23. 17:20
 4/7 clint ***** válasza:

odaírtam: haszontalan

De ha már részletesebb véleményt akarsz, talán a benne levő beta ecdysteron ér valamit mert elvileg valamennyire segíti a fehérje szintézist de sajnos erre nagyon sok kutatást nem végeztek.. a másik, hogy ebből nagyon kicsi mennyiség van benne ahhoz, hogy bármit érezz belőle...

Én anno a peak ecdysteronját használtam és attól sem éreztem semmit, pedig az nagyon nagy dózisu volt és dupla adagban toltam két hónapig.

Itt arról van szó, hogy a scitecnek volt egy myometh nevü készitménye ami nem fogyott jól és megszünt... azért nem fogyott mert senkinek nem használt semmire és ezért most hasonló terméket piacra dob ujfajta reklámszöveggel és megváltoztatott hatóanyagokkal ami ugyanaz sztem csak más névvel... amugy meg ha nem vagy kiváncsi más véleményére miért nem monteztől kérsz privátban segítséget?

2012. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kíváncsi vagyok clint véleményére is, mert egy tapasztalt testépítő, aki sok terméket próbált már.
2012. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
köszönöm montez
2012. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én mindenkiére vagyok kíváncsi minél több tapasztalt emberére :) köszönöm,hogy kifejtetted a válaszod!
2012. máj. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!