Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha összeengednénk egy nehézsúl...

Ha összeengednénk egy nehézsúlyú bokszolót és egy feketeöves karatést, ki lenne a győztes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 20:32
1 2
 11/20 anonim válasza:

Cső!

Szerintem ez helyzet és embertől függő hogy melyik győzne.Egyébként ne a hobbi karatést hasonlísd össze egy 150 kilós profi bokszoloval aki ráadásul vb bajnok is .Ha nem mondjuk egy profi karatéssal aki szint ugy vb bajnok és profi szinten űzi meg versenyszerűen a karatét....... Most ugyan ugy lehetne mondani hogy a vb kyokushin bajnok simán lenyomna egy hobbis bokszolót.. na mind1 nekem ez a véleményem profit profival,versenyzőt versenyzővel,vb bajnokot vb bajnokkal hasonlítsd össze.

2009. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
nemmind1 milyen karatést engednek össze, a shotokan senseim érdekes pali... olyan tényleg hogy nem vszinű hogy megütöd vagy lehet hogy sikerül de akkor már fogja olyan vmidet amitől már kisebb szoritással is lemész a földre...gyakorlatilag olyan hogy ha egyszer megfog akkor nyert... másrészt a karate nemcsak az ütés rugásról szól... ha gyorsabb vagy mint a boxoló akkor nyertél... és mégegy: a box alapállásnál elől van a láb nyujtva-> rákell taposni térdnél és el is van törve...csak egy tipp
2009. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 yayoy ***** válasza:

11:40

a boxoló csak kesztyűben erős- Jézusom de nagy hülyeség szerinted miért törik el a keze azért mert ha nincs kesztyűje akkor az öklével üt és az ökle keményebb mint a kesztyű...Amúgy az nyer amely gyorsabb.

2010. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
egy fekete öves karate mester a 1,5-2 tonnás rugásávalegyből kiüt még egy nehézsúlyú boxolót is
2010. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
muhammad ali nem mert kiálni burce lee ellen..
2011. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ATK3PjN77CQ


ennyit a karatéról na csoki

2011. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jajj mert amugy ezzel a videoval eldőlt hogy minden boxolo keményebb minden karatésnál :D:D:D:D:D:D hát még 1 ekkora kib*szott nagy marhát mint te..:D

Bár én k1ezek meg boxal is foglalkozok külön és igen keményebbek vagyunk korunkbeli "amatőr" karatésoknál, de az edzőmet nem engedném össze soha az életbe 1 senseiell..Mondjuk 1 5éve boxoló gyerek lehet siman kiüt 1 10éve karatézót, de hidd el ha valaki 30-40 éve foglalkozik karatéval vagy kung-fuval vagy egész életét rászánja annak 1 db ellenfele nem lesz boxolók közül..Faterom karatézott de nekem nincs hozzá türelmem sok idő míg érek vele valamit, de faterom 20 évig csinálta és szó szerint meg se tudom közeliteni meg se tudom ütni meg semmi pedig már 50év körül van és nincs formába se)))

2011. júl. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja és igen ahogy 1ik hozzászóló írta hogy ne úgy képzeljétek el karatét mint filmekbe ugribugri kungfusokat hanem tényleg 1 másodperces technikával ölni tudnak, ráadásul mi se tudhatjuk hány olyan csoda van még keleten mint bruce lee akik nem menőzésből űzik küzdősportokat mint a sok mai k1es majom...
2011. júl. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megy itt a fröcsögés meg a hülyeség össze vissza. Kezdjetek nézni UFC -t de az első UFC gálától ott pont különböző harcosokat küldtek be az oktagonba. Pl. karate vs box stb stb... Egyébként meg lehetetlen megmondani hogy ki lenne a győztes egyszer ez máskor az...
2012. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A karatésnak esélye sem lenne.
2020. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!