Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditeremben milyen ruhaban...

Konditeremben milyen ruhaban edzzek? Most megyek eloszor, es ha bemegyek kezdjek mindenkinek koszongetni? Vagy hogy szokas ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 22:03
 1/8 dirtboy ***** válasza:

póló,térd nadrág,hosszú nadrág mindegy,váltó cipő

ne legyen rongyos a ruha és legyen tiszta

ennyi


nem kell mindenkinek köszöngetni aki csak ott edz

2012. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor menjek csak be, es kezdjem el az edzest? Sose voltam meg konditeremben es nemtudom hogy illik ha eloszor odamegyek :-/
2012. máj. 29. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:

üdv

én az öltözőbe belépve szoktam köszönni meg edzés után, amikor lelépek.

amúgy a ruhát már leírták előttem, ezen kívül vigyél még törölközőt illetve egy fél literes palackban vizet magaddal!:)

aztán öltözés után bemész a terembe, ott mondjuk tekersz 5 percet biciklin meg bemelegítesz aztán edzhetsz is, a termen belül én nem szoktam köszönni, max. akkor ha ismerem az embereket. :)

remélem tudtam segíteni

2012. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es az oltozoben altalaban mindig vannak? Mert van tulsulyom, ezaltal sajnos nem nagyon akarok masok elott oltozkodni..
2012. máj. 29. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:

ez teremfüggő.

de ne félj, nem fognak kinevetni:)

2012. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
le kell sza*ni mindenkit nem haverkodni kell odamenni és dumálni a ruha meg tiszta és kényelmes legyen
2012. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Snapette ***** válasza:
Hidd el, a fenét sem érdekel hogy van-e túlsúlyod vagy sem, és nem te leszel az egyetlen amúgy sem. Ha épp vannak az öltözőben, akkor egy sziasztok bőven elég, ha már kezded megismerni az embereket, akkor majd azoknak köszönsz, de nem igazán szokás mindenkinek köszöngetni. Nálunkfele mondjuk szokás, hogy mikor megy el valaki a teremből megereszt egy általános sziasztok-ot, de kicsi terem, és elég összeszokott a banda.
2012. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

60ezres megyeszékhelyen élek, a legolcsóbb, leglepukkantabb konditerembe járok. Ha 70-en járunk oda lehet sokat mondok... Amikor én vagyok ott, akkor mégkevesebb ember van ott egyszerre, tehát olyan 50-et ismerek, mind látásból, de mivel "kis" csapat, közösség vagyunk, mindenki köszön mindenkinek, ha az utcán összefutunk akkor is. Lehet tőlük kérdezni akár.

Budapesten egy sznob helyre jártam, ott nem volt divat köszönni, de nem is voltak ilyen "állandó" emberek.

2015. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!