Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek szerint én nagyon puhány...

Ezek szerint én nagyon puhány vagyok?

Figyelt kérdés

Itt olvasom mindig, hogy azt írjátok, hogy 4-5 kg-os súly 10 éves gyereknek sem súly, max bohóckodni lehet vele.

Hát én most edzek kb, 4.-5. alkalommal, de guggolást egyelöre 2x4 kg-os súlyokkal csinálom, de például egy oldalra emelés(vállra) csak 2x2 kilóval megy...Bicepsz is 4...

Hát most elég bénának érzem magam...Fekvötámaszt meg kb sosem tudtam, és ezért utálom magam:(

Leszek még jobb?:(

21/L


2012. máj. 30. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
leszel idővel..ne aggódj, nem mindenki született egyformán milyen sz@r is lenne a világ ha mindenki ugyannyival nyomna oldalemelve mondjuk
2012. máj. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annyival megy a 8-12 ismétlés, akkor jó, majd jobb is lesz. Arra szoktuk írni a barbi súlyos bohóckodást, ha valakinek bőven menne több is, de azt hiszi, hogy megcsinál két kilós rózsaszínű súlyzóval 50 ismétléseket és attól lesz valami bicepsze. Nem lesz, mivel az izomtömegnöveléshez akkora terhelés kell, hogy éppen el tudd végezni a sorozatokban a 8-12 ismétlést.
2012. máj. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tudod azok akik ottvannak egy rendes konditerembe és nem azok a zsurpubik akor azért járnak le mert én gyurok bazzeg azoknak nemszámít h te hány kiloval csinálod. odamegy és segít ha nem szabályosan csinálod és elismrei ha szabályos.nemszámit h 1kg val vagy 50el csinálod azalényeg h annyival csináld amennyivel jol tudod csinálni
2012. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:

Az a baj, hogy a lányok nagyon szoktak félni a nagy súlyoktól, pedig a nemek között izomrost felépítésben semmi különbség nincsen. Egyedül ott van különbség, hogy az izmok növekedéséért felelős tesztoszteronhormon töredéke a férfiakban lévő mennyiségnek - így a nőknek sokkal nehezebb nagyobb izomtömeget építeni, mondhatni egy bizonyos szint fölött lehetetlen, mert több izom pusztul le, mint amennyi képes regenerálódni, ha már olyan nagy a terhelés. A tesztoszteron felel az izmok gyors regenerálódásáért - ezért pl. ha egy nő szteroidot szed, ami a tesztoszteronját megemeli, akkor képes csak olyan nagy izmokat építeni, de ezzel más is együtt jár: kisebb mellek, szőrösödés, női nemi szerv elváltozása.


Szóval nem kell félni a nagy súlyoktól, és az meg egyértelmű, hogy ha 21 évig nem súlyzóztál, akkor most nehezen kezded el. De kitartónak kell lenni és menni fog!

2012. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát azért most megnyugtattatok;)

És hozzá kell tennem: mindannyian az igazat mondtátok a súlyzós edzéssel kapcsolatban.

Előtte 2-3 hónapig Rubint Rékáztam, de eredmènye az nem sok volt...

A mostani edzésemmel már most több eredményt látok;)

Szóval elég ostobák vagyunk(én már nem) néhány nőtársammal együtt, ha a "pinalegyezgetéssel" eredményt várunk;)

Toldi Zsuzsi vagy a Horváth Zsuzsi sem a semmivel érték el azt a testet;)

2012. máj. 30. 08:18
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:

Megsúgom, hogy Rubint Réka se a Rubint Réka edzéstől olyan, amilyen :D Ő is keményen edzett, súlyzós edzést is, ez látszik az izmain. Az már csak a hülye Norbis marketing végeredménye, hogy eladják ezt a DVD-tokba csomagolt reményt az embereknek. Kb. a Norbi pékáru is ilyen kamu, már megbüntették érte párszor, hogy megtéveszti a fogyasztóit a "csökkentett szénhidrát tartalmú lisztből készült" szöveggel, mivel bemérték, és totál ugyanolyan lisztből van az ő péksütijük is, mint a többi.


[link]

2012. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, a nők 1/25-öd tesztoszteront termelnek, mint a férfiak, így nagyon izmos sosem lesz egy nő naturálon. Nem kell félni a nagyobb súlyoktól sem.:)
2012. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Snapette ***** válasza:
Mint nő ezt nagyon aláírom, de idő kell hozzá, meg gyakorlat, nyilván. Én is hetes felessel kezdtem a pull-overt, most már tizenhetes felessel csinálom, de nem megy egyik pillanatról a másikra, és annak semmi értelme, amit látok néhány kezdő srácon, hogy először jön, de méltóságán alulinak érzi megfogni a háromkilóst vagy a négyest, muszáj neki egyből a tízessel bicepszezni, és fájdalom nézni ahogy inog a kezében, minden percben várod, hogy vagy szájbaveri magát vele, vagy kiakad a csuklója.
2012. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!