Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjepor helyett?

Fehérjepor helyett?

Figyelt kérdés

Pohárba két tojásfehérje, rá kb kiskanálnyi cukor, kicsit felverni amíg habosodik, és felönteni a poharat tejjel+ egy kis fahéj


Tudja ez a combo helyettesíteni a fehérjeport ?Mert rosszakat hallottam a szintetikus fehérjéről, ezért mellőzném.

Köszönöm, kezdő kondis


2012. máj. 30. 22:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

ez úgy ahogy van rossz


1. a tojást nem szabad nyersen enni, főzni sütni kell

2. tejet felejtsd el semmi nincs benne ami kell

3. edzés után gyors fehérje + ch

gondolok it tejsavó pl : syngex + dextróz, vitargo

4. más napszakban mehet tojás ,NEM nyersen, csirke+ rizs


miket hallotál a fehérjéről ?


:D

2012. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Na kezdjük:

1. Sosem egyél nyers tojást, mert szalmonellás is lehetsz tőle és nyersen a fele sem szívódik fel.

2. Tejet sem igyál, nem kell a felesleges tejcukor és tejzsír.

3. Nincs szintetikus fehérje, a tejsavóprotein porok természetes tejsavó fehérjéket tartalmaznak.

4. Nem jössz ki olcsóbban az otthoni barkácsolt kajáddal, mintha

vennél egy jó proteint+dextrózt.

2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam szintetikus fehérjéről, ha szintetikus lenne akkor nem hívnák tejsavónak meg tojásfehérjének meg hasonlónak. :D

A nyers tojásról viszont már hallottam rosszat.

Valahogy nem tűnik nekem egyenrangúnak egy gyors felszívódású magas biológiai értékű fehérje egy zsíros cukorturmixxal. Ha fázol a tejsavóból kivont fehérjétől akkor egyél eddzés után csirkemellet rizzsel. Kezdőként elég.

2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

edzés utánra nem a legjobb csirke rizs

inkább tejsavó + gyors ch

csirke rizs mehet rá 1 órára

:D

2012. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmit, hogy a szin. fehérjeportól épülő izmokat sokkal hamarabb lebontja a szervezet, ha abbahagyja az edzést..

Nyers tojást miért ne lehetne enni? Vagy csak a néphülyítő filmekben nyomják mint pl Never give up?"gondolok it tejsavó pl : syngex + dextróz, vitargo " ezek mik, amiket írtál??

2012. máj. 30. 22:26
 6/26 anonim ***** válasza:

Leírtuk, hogy miért ne egyél nyers tojást. Azt is, hogy NINCS szintetikus fehérje.

[link]

2012. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

úgy néz ki akkor rosszul tájékozódtam..valaki tudna küldni linket, hogy kit vegyek, mit fogyasszak, mit ne, vagy csak pár sort írna itt vagy priviben..

Az edzéstervemet holnap linkelem, a kezemen a bőrt nagyon kikezdi.. ez ellen valami tipp??

A könyököm se bír minden gyakorlatot, ami a tervben van..érdemes lenne elmenni szem. edzőhöz, hogy ajánljon helyette vmit?

2012. máj. 30. 22:33
 8/26 anonim ***** válasza:

olvasgasd el az alapokat

syngex-egy gyorsfelszívódású fehérje készítmény elsősorban edzés után kell használni

dextróz-gyors felszívódású szénhidrát (szőlőcukor)

vitargo-nagyongyorsfelszívódású szénhidrát

2012. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

[link]


ez mehet


[link]


ez is mehet


[link]


ez is

2012. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

ha nem bírja a könyököd akkor szabálytalanul csinálod a gyakorlatot ,vegyél vssza a súlyból és próbáld szabályosan csinálni

ha izület akkor mondjuk pl:mehetne egy joint x Omega 3

hogy rendbe tedd magad

2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!