Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozogjak itthon? Képpel

Mit mozogjak itthon? Képpel

Figyelt kérdés

valami itthoni torna kellene. futni nem tudok, nagyon sok a kóbor kutya erre, és nem merek :S


RR-ra gondoltam, de mit érdemes?


Alakom:

[link]

[link]

[link]

160cm/73kg vagyok


Párom ért ezekhez az étkezéses cuccokhoz, hogy mit mikor, hogyan, de ő a női részben nem tapasztalt, hogy mit érdemes csinálni. Októberben lesz az esküvőnk, addig egy 15kilót szeretnék fogyni, persze, minél hamarabb, de nincsenek elérhetetlen vágyaim, hogy egy hónap alatt lemenjen...


Milyen tornát javasoltok?


Leírok egy mintaétrendet, mert tudom, hogy mindenki kapásból ezt kérdezi...


reggeli: zabpehely vízzel és egy kis fahéjjal (15gr)

ebéd: zabpehely megint, vagy főtt tojás zöldségekkel

vacsora: csirkemell(10dkg)+rizs(5dkg)+párolt brokkoli

vagy

durumtészta (3dkg)+carbonara szósz(egy adag 101kcal, kb. 3-4X-re fogy el)


ja, és nem éhezek, én ennyivel jól lakok.

heti 1X egy túrórudi


2012. máj. 30. 23:46
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
33%

Sűrgősen állj neki!

A 2009-es kiadásában van egy 40 perces blokk,azt csináld legalább heti 4x. Jól megizzaszt!

De tartsd a diétát,mert nem fog menni a fogyás,és kerüld a finomított lisztet.

2012. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

ez a sŰrgősen állj neki tényleg nagyon jól esett


azt elfelejtettem írni, hogy 83ról indultam, és sport nélkül ment le a 10es

2012. máj. 31. 00:04
 3/29 anonim válasza:
100%
Kérdező, szerintem nem bántásnak szánta. A fogyáshoz gratulálok, folytasd, és októberre szerintem össze fog jönni, ha sokat mozogsz, és elszánt vagy.
2012. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
70%
Szerintem nem ,olyan vészes.Mozgással lefog menni.Én futás mellé szintén RR tornát ajánlom.Sok sikert és sok boldogságot a közelgő esküvöhőz.:) Ja es ügyes vagy,h lement már 10kg.:) Igy tovább.:)
2012. máj. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
nagyon szexi vagy, én is fogyózom, nem edzünk együtt? :)) megoszthatnánk z edzési tapasztalatainkat.
2012. máj. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
61%

Kicsit molett vagy, de szerintem nem vészes:-)


A sportolást mostmár mindenképp el kell kezdened! Ugyanis minél kevesebb rajtad a felesleg, annál nehezebben megy le. Szóval, ha biztos fogyást szeretnél, akkor fuss, kocogj, biciklizz ( én személy szerint biciklizni imádok).

2012. máj. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Milyen fura, ugyanennyi centi és kiló vagyok, mégis tök másképp nézek ki:) Na ennyit arról, hogy mennyire mérvadó a súly:)

Amúgy én is 82 voltam,. Most vagyok 72, én már csak egy 10est akarok ledobni, 60 kiló alatt túl sovány vagyok. ( Lehet nem hiszi el senki, de így se vaygok naygdarab)

Amúgy szerintem jó az étrend, bár én a vacsit enném ebédre, vacsira meg egy kis sovány túrót sonkával, de rizset meg durumtésztát szerintem semmiképp se egyél vacsira. Csak fehérjét.

2012. máj. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
csak akkor tudok ilyen főkaját enni, nincs egyébként rá időm
2012. máj. 31. 07:28
 9/29 anonim válasza:
Én tíz kilóval kevesebb vagyok nálad az alakom mégis kísértetiesen hasonlít a Tiédre. Pedig a centiméter is stimmel. Szerintem borzasztóan csinos vagy :) Így is, ha fogysz úgy is. Sok boldogságot!
2012. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Kösz a lepontozást, látszik milyen taplók vagytok.
2012. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!