Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tesco-ban kapható Biotech-es...

A Tesco-ban kapható Biotech-es fehérje megbízható?

Figyelt kérdés
Imént láttam a tescoban 450g-os Biotech-es tejsavófehérjét 2600 ft-ért, tehát kilója 5200 pénz körül lehet. Fogalmam nincs már, hogy mi volt a neve, de neten nem találtam még hasonlót sem. Valamelyik kérdésnél itt írták, hogy tescoban lehet hamis. Ennek van valami valóságalapja?

2012. ápr. 21. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha Bioteches, akkor valószínűleg Bioteches, a tesco csak forgalmazza, amit a Biotech eredetileg legyártott. A Hervis is tele van Bioteches cuccokkal, persze vagy 20%-kal drágábban, mint a márkaboltban. Nem is hiányzott a polcról...

Láttam én is a teszkóban ilyeneket, volt jóhéhány totál ismeretlen nevű is, de nem hiszem, hogy pont ott lenne hamisítvány.

2012. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy lehet hamis, elvileg ezért pénzbüntetést kapnának

biztos ami biztos bioteches boltban vedd ,ott biztos nem vernek át

2012. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

megbízható igen de kétlem hogy olcsóbb lenne a biotech boltnál vagy a webshopoknál.

általában nem szokás tápkieget tesco meg hasonló helyeken venni de az kétségtelen hogy ugyan azt kapod.

2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Eleve hogyan gondolják az emberek, hogy a tescoban ez vagy az hamis. Ha logikusan gondolkodsz és figyelembe veszed mekkora hatalmas cég a tesco, azonnal beláthatod azt, hogy éppen ő kockáztatna túl sokat, ha mindenféle bizonytalan eredetű terméket meg hamisítványokat árulna. Erre sokkal nagyobb esély van egy kisebb boltban.

Tudom, hogy divatos dolog a tescon útálkozni, de hogy az emberi ésszel szembemenően is ez már abszurdum.

Én ott dolgozom, egészen kicsike kis alkalmazottként és látom mennyire profin és szabályosan van minden bonyolítva, az emberek nem is veszik a a fáradságot, hogy ebbe próbáljanak belegondolni. "jaj, annyi rosszat hallottam róla" - ezek ám az érvek.

2012. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 the viper válasza:

Semmire való a biotech!!! gyenge hatása van mindnek...

[link] ilyet vegyél

ez minőségi! piac vezető táplálék kiegészitő a fehérjék közt!!!!

2012. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

/Semmire való a biotech!!! gyenge hatása van mindnek... /


nem a biotechet akarom védeni de talán nem a tápkiegben kell a hibát keresni hanem az étrendben.

2012. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tegnap 21:57 nekem is furcsán hangzott, hogy egy ekkora cégnél lehetnek kétes cuccok, de eleve óva int mindenki itt attól hogy fehérjét vegyek tescoban, vagy hasonlóban, csak épp az indoklást nem láttam sehol. Gondolom akkor azért, mert drágább ott. Köszönöm a választ!


utolsóelőtti: a fehérje nem is olyan dolog, aminek "hatása" van. Hatása az étrendednek van, amit növelhetsz ha ilyet eszel mellé. Ha nincs étrend, vehetsz magadnak 15000ft/kg-os fehérjéket is, semmi hatását nem fogod látni.

2012. ápr. 22. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a sok noname fejérhétől intenek óva, mert míg egy Biotech boltban csak Biotechet kapsz és -jó esetben- szakszerűen eligazítanak, addig a Tescoban bele tudsz botlani mindenféle ismeretlen gyártó által forgalmazott termékbe, ami gyengébb minőségű, vagy nem éppen az aminek gondolod. Lásd számos fitnessz szelet, ami tele van cukorral és egyéb nem túl egészséges dologgal.
2018. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!