Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ha én ferde...

Az normális, hogy ha én ferde padon felülést csinálok, és a derekam megfájdul? Vagy valamit rosszul csinálhatok? 17/f

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Be van hajlítva a lábad?
2012. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom... Van a talpazat, afölött a szivacsos rúd, és a legfelső szivacs a tengelynél. Nekem a bokám a középső rúdnál van. vagyis a térdem 45 fokban van. valamit rosszul csinálok? : /
2012. jún. 1. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teljes felülést végzel az nagyban hozzájárul a hátfájáshoz. próbáld haspréssel helyettesíteni a felülést.
2012. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy nincs behajlítva a lábad,vagy extrém gyenge az alsó hátad és a gerincmerevítőd.

mivel két oldala is van a testednek,ezért alsó hátra ugyanannyi gyakorlatot végezz,mint hasra.

kezd az alsó háttal,jól bemelegszik és utána hasazz.

2012. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Snapette ***** válasza:
Egyenes derékkal csináld a felülést, ne kandarodj felfele, mint a szalonnabőr. Úgy értem, hogy a fejed ne emelkedjen hamarabb, mint a tested. Gyakori hiba, és attól fájhat rendesen a derekad.
2012. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!