Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor hogy lehetek erős?

Most akkor hogy lehetek erős?

Figyelt kérdés

Szóval minden kérdésben máshogy írják le. Most hogy van?

Szóval most a saját testsúlyos edzéstől leszek belülről erős az inak és a verekedésbe. A súlyzós edzéstől,konfitol csak kivülről leszek erős nagyok lesznek az izmaim de egy verekedésbe semmit nem ér ?

Most így van vagy fordítva vagy mivan? Valaki magyarázza már el normálisan aki ért hozzá.


2012. jún. 1. 18:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu: testépítők nem csak izmosak, hanem a maximális erő náluk nagyobb, mivel 150-200kg-al is dolgoznak.

Fegyencedzéssel a relatív erő lesz nagyobb, tehát a saját testsúlyodhoz képest leszel erős és nagy erőállóképességet ad. Verekedni viszont egyiktől sem fogsz tudni ,ahhoz harcművészetet kell tanulni.:)

2012. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Jó de ha már tanulok harcművészetet akkor melyik a jobb + hozzá? És muszály harművészetnek lennie nem jó küzdősport pl box?
2012. jún. 1. 19:10
 3/32 anonim ***** válasza:
Én vegyesen tennék bele saját testsúlyos és súlyzós edzést is. Küzdő sport is jó, de úgy tudom, hogy harcművészettel többre mész az utcán, de majd ehhez valaki még úgyis ír valamit, én csak egy testépítő vagyok.:)
2012. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem is még hogy írnak :D De még ha eszedbe jut valami még írhatsz te is :D
2012. jún. 1. 19:19
 5/32 A kérdező kommentje:

Figyelj montez még ha jársz itt még ezt is megakarom kérdezni hogy:

Ha kb mindenbe jól vagy küzdősport,kosárlabda mindenbe.

Mit válasszak melyik irányba?Szóval közdősportba is jó lennék szerintem mert amennyit eddig verekedtem nagyobakkal mindig győztem. De pl ha játszunk suliba pl kosárlabda 1-2 mindíg engem választanak és mindíg én dobom a legtöbb kosárt közbe eddig 12 év alatt 1 évet se sportoltam.Melyiket válasszam?

2012. jún. 1. 19:25
 6/32 anonim ***** válasza:
Hát nehéz másnak tanácsot adni ilyen döntésekhez. Azt válaszd amit hosszabb távon is tudnál megfelelő színvonalon űzni és a leginkább szórakoztat, leköt. De ha harcművészetet is tanulsz, attól még pl hétvégén kosarazhatsz vagy focizhatsz hobbi szinten, és is ezt teszem.:)
2012. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hát ha arra megyek amilyiket szeretem csinálni inkább ezek a csoportos dolgokhoz huzodom foci,kosárlabda :D Szóval eldöntöttem köszi csak ott is nagy a választék ott se tudok dönteni :D mégegyszerköszi.
2012. jún. 1. 19:37
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
fegyencedzéssel erősebb leszel és ritka erős nem csak simán erős, nem láttam még olyan testépítőt vagy ilyen nagy embert aki azt hiszi h 1 kilo emelgetésétől ők lesznek kratos vagy nemtudom, na szóval azt nem láttam még hogy egy kézzel egyensúlyoznak, húzzák magukat vagy ilyenek, megerősíti az inaid, izmaid EGY ÉLETRE, lehet hogy most az jön hogy juj a kondis tápos fehérjés ember de kemény... igen akkor amíg nyomja, de miután leereszt mi van? nesze, ott van Arnold....
2012. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nincs gond a fegyencedzéssel én is szoktam ajánlani. De megvan a helye, mint ahogy a súlyzós edzésnek is. Fegyenccel nem leszel olyan erős mint egy testépítő. Maximális erőben. Relatívan a testhez képest igen és az állóképesség is nagy lesz fegyenccel. De ne higgye már minden 50kilós emberke, hogy mert ő 10-el több fekvőt nyom azzal erősebb. Nem. Mert az nem erő, hanem erőállóképesség. De én veled nagy fegyences bármikor kiállok egylábas guggolásban vagy egykezes fekvőben is pedig testépítő vagyok. De utána nyomjunk már bele 120 kilóba fekve. Ok? Csakhogy
2012. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

1 lábas guggolásról beszélek és


[link]


erről... ez is megy?

2012. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!