Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity! Olyat lehet hogy az...

Insanity! Olyat lehet hogy az ilyen 40 perceseknél ha nagyon kifáradok meg unom a közepén 20 percnél tartok egy pár perces szünetet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
persze lehet, de ennyi erővel be is ülhetnél egy moziba, az biztos izgibb...
2012. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még csak egy hete csinálom de elhatároztam hogy edzésbe hozom magam mert nagyon elpunnyadtam:/
2012. jún. 2. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha fiú vagy nagyon gyenge vagy...erősítened kéne

ha lány vagy azonban kiemelésre méltó mert azért az ilyesmi nem kezdőknek való de belejöhetsz,de mellette kéne erősíteni pl. futni

2012. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

lány vagyok:) így belegondolva tényleg elég hülyeség már maga a kérdés is... szóval muszáj lesz teljes gőzzel.

futás az elég húzós ezen a környéken, szóval ugrálókötelezek, meg ha megy ki valami fiúbarátom futni kimegyek vele.

köszi a válaszokat.

2012. jún. 3. 12:22
 5/12 anonim ***** válasza:
ugrálókötelezés rendben van, de azt ajánlom ha nincs benned kitartás semmi értelme folytatni mármint ezt arra írom hogy ha valami barát kimegy futni akkor mész...csináld keményen és csak az legyen előtted, hogy mi a célod a többivel ne törődj légy kitartó...
2012. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igazad van :)


de ez tényleg olyan környék ahol futni nem nagyon lehet így egyedül... tele vannak az utcák kutyákkal meg cigányokkal.

2012. jún. 3. 18:32
 7/12 A kérdező kommentje:
na mindegy majd kitalálok valamit
2012. jún. 3. 18:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ne tarts szünetet! esetleg ha a gyakorlatok közben elfáradsz kicsit megállsz, de soha ne percekig... pár mp-ig. folyamatosan mozogj, sétálj a szobában, vagy ahol csinálod, csináld a légzőgyakorlatokat, dönts le egy csomó vizet, és kitartás, nem olyan teljesíthetetlen az! ha én meg tudom csinálni a 80kilómmal te is képes vagy rá :D
2012. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. jún. 4. 21:13
 10/12 anonim válasza:
szia, bocs az offért, de te honnan szedted le? vagy megvetted? ha letöltötted, tudsz linket adni? én is meg szeretném próbálni, de nem találom sehol, nem tudom letölteni sehonnan. illetve te mióta csinálod, érzed-e hatását?
2012. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!