Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 évesen nem késő elkezdeni...

20 évesen nem késő elkezdeni sportolni valamilyen sportegyesületnél?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:04
 1/6 anonim válasza:
100%
attól függ, mi a célod. profi már valszeg nem leszel, amatőr még lehetsz
2012. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak hobbi szinten,kikapcsolódásként szeretném.

Indítanak még egyáltalán valamilyen edzést abszolút kezdőknek 18 év felett?

2012. jún. 4. 21:23
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ezen nem múlik, de miért annyira fontos az egyesület,
2012. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem fontos, csak próbáltam egyedül sportolni, de nagyon nem tetszett, ezért szeretném inkább csapatsportban "kipróbálni" magam. Viszont olyanokhoz nem szívesen állnék be, akik már haladók, vagy túl fiatalok...
2012. jún. 4. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan gondolod, hogy nem engednének? Gondolkozz már. Az edzőnek ugyan úgy pénz a tiéd is. Ha hobbinak akarod, bármit csinálhatsz. Egyébként nem azon múlik, hogy unalmas, hogy csapat vagy egyéni sport. Rengeteg jó egyéni sport is van. (pl az én kedvenceim mind egyéni sportok)

Ha meg valamilyen edzésre akarsz járni, akkor próbáld ki az összes lehetőséget, amit találsz elérhető távolságban és akkor el tudod dönteni, hogy melyik a legjobb. Viszont attól ne félj hogy ha haladók, fel lehet zárkózni idővel. Ha meg nagyon nem tetszene, akkor lehet váltani.

2012. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen kezdtem el műkorcsolyázni már 12 éve csinálom, most már járok amatőr versenyekre is. Semmi mást nem igényel a dolog, mint, hogy kinézed a sportegyesületet és megkérdezed mikor vannak edzések. Ha nem lehetséges keress másikat biztos van olyan hely ahová mehetsz.
2012. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!