Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Irtam levelet Rubint Rékának...

Irtam levelet Rubint Rékának és azt irta vissza hogy juli.9 ad nekem időpontot egy konzultációra.15ezerért. Volt már vki ilyenen?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor végül is ott mi volt a lényeg ugy értem érdemes lenne be fizetni a pénzt erre az egy alkalomra? Mert alkalmanként/15 ezer
2009. júl. 2. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Fogyni akarsz? Nem hiszem, hogy bármi újdonságot fog neked mondani!

Kidobott pénz!

2009. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudok erről semmit, de ha itt nem kapsz választ akkor próbálj meg más fórumokon rákeresni, mert én sem vagyok benne biztos, hogy mész vele bármire is.
2009. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Vagy lehet, hogy mész, de addigra a gatyád is rámegy... Ennél költségkímélőbb megoldások is vannak.
2009. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Pont Rubint Réka???Hisz becsapja az összes nőt aki szeretne fogyni...Mert ugye ő azt mondja,hogy a tornájával,és a betartott diétájával,te is lehetsz olyan jó alakú mint ő csak akarat kérdése az egész.Engem meglep,hogy ha igaz amiről csodálkozva és pislogva mondja,hogy hatásos akkor miért ment el plasztikai műtétre,hogy feszessé tegye a hasát,és szilikonossá tegye a melleit...Én is szeretnék olyan jó alakú lenni,de nekem nincs annyi pénzem,hogy fizessek 1 millát egy ilyen plasztikai sebésznek...igaz nem is feküdnék kés alá...Nem azt mondom,hogy ha valaki sokat tornázik(akár az ő DVD-jén) és tudja,hogy mikor mit,és mennyit kell enni az nem fog lefogyni...SŐT biztos,hogy szép eredményes fogyása lesz...de soha nem lesz olyan alakja mint a Rubint Rékának(főleg ha a nő szült már 1-2 gyereket)...A plasztikai műtét tud csodákat tenni...
2009. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
12:17 szerintem senki sem hiszi, hogy ha Rubin Réka tanácsait követi, egy az egyben úgy is fog kinézni. Mindenkinek megvan a saját teste és annak korlátai, aki meg ezt nem tudja ép ésszel felmérni, az meg is érdemli, hogy bepalizzák.
2009. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi pénzért?? 5ezret se adnék érte... Szerintem semmiképp ne menj el. itt van előtted az internet, tele információkkal, Rubint Réka semmi újat nem fog tudni mondani.
2009. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy nem adnék ki erre ennyi pénzt, sztem még 1000 ft-ot se nagyon. ha utánanézel neten a Réka féle programnak, valamint megnézel pár dvd-t, ugyanott tartasz, mintha élőben "konzultáltál" volna vele... nincs jobb helye annak a 15.000 ft-nak, de most őszintén??
2009. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
15.000 ft az 3 havi terembérlet, vagy kb 14 kiló csirkemell, ami egy 60 kiló körülni nőnek 1 hónapra elég és kivitelezhető vele egy tökéletesen tiszta étrend. Mellesleg nem akarnám ismételni az előttem szólókat, de ez a Rubint Réka dolog egy parasztvakítás, mindenki aki bennevan a témában tudja, hogy ő sem a norbi update-el diétázta le magát, mégha a marketing ezt is mondatja vele!
2009. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
15000-t én semmiképpen nem adnék ki érte...egy ideig tornáztam Rubint Réka dvd-kre..de nem sok mindent értem el vele..én most kb. egy-másfél hónapja másféle tornát csinálok aminek az eredményét centiben kell nézni nem kilóban és ilyen eredményket még sosem értem el
2009. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönömm a sok választ ,szerintem se megyek el enyi pénzé.de a utolsó embertől aki irt azt szeretném kérdezni hogy ő milyen fajta tornát csinál?
2009. júl. 3. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!