Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék erős lenni, nem...

Szeretnék erős lenni, nem pedig nagydarab. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm beszeretne vinni egy utcai harcra, de sajnos nem vagyok olyan edzett, hogy labdába bírjak rúgni a harctéren... Milyen edzéssel tudnám formába hozni magam? Amire szükségem van: nyers erő, állóképesség, gyorsaság. Valahogy kombinálnom kéne a futással. 2-3 hónapom van, hogy nagyjából formába hozzam magam. Aki idejönne primitívezni stb, annak üzenem, hogy anyagi gondok miatt mentem bele ebbe az egészbe.
2012. jún. 6. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 hónap nagyon kevés erre. Biztos fognak kettlebellt és Fegyencedzést ajánlani, de ennyi idő alatt egyik sem tud igazán felturbózni. De nem is kell formába hoznod magad. Talán azt gondolod, hogy ha elmész egy edzésre, akkor kihasználják, hogy gyengébb vagy, és poénból jól megvernek? :) Ugyan már! Menj nyugodtan, ha érdekel!
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem edzés, hanem élesbe megy, pénzért... Kettlebellem van, meg a fegyencedzést csinálom egy ideje. De állóképességem az nulla..
2012. jún. 6. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Köredzések próbálj csinálni. Hozd ki magadból a maximumot.

Döntő szempont még a mentális erő is. Továbbá, hogy hogy bírod az ütéseket stb. Technika is szükséges.

Mennyi a "beugró" ha megkérdezhetem?

2012. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki még az ugrálókötelet!
2012. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
50ezer, de ezt nem én álltam. Köszönöm a válaszokat, hozzá is látok! Csak 1x akarom kibírni. Gyors pénzre van szükségem.
2012. jún. 6. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Te most komolyan illegális bunyóba akarsz kezdeni? Még ha ilyet is akarsz csinálni, legfeljebb akkor tedd, amikor kb. egy terminátor vagy, nem akkor, amikor ott tartasz, hogy ó, vajon 3 hónap alatt tudsz-e valamicskét fejlődni! Ne nevettess! Inkább barátkozz megbízhatóbb emberekkel!
2012. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!