Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MVP Pro Whey-ről és a VPX...

MVP Pro Whey-ről és a VPX Syngex termékéről valaki véleményt, tapasztalatot mondani?

Figyelt kérdés
Most tervezem a vásárlást, 4,5 KG MVP 19000 FT, VPX pedig 20-21 a 2*2,27kg-s !

2012. jún. 7. 11:39
 1/6 dirtboy ***** válasza:

syngexem van de nem kell innom hogy tudjam hogy egy nagyon jó minőségű fehérje és nem drága.

vedd nyugodtan abszolút minőségi protein tápkieg magas protein tartalommal és nem sima koncentrátum hanem izolátum is.

2012. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bodybuildingboltról akarod? :D Csak mert ott az MVP-re azt írják, hogy elfogyott.


Syngex csokisom volt, nagyon édes volt, de túlélhető. 80%-os, koncentrátum, izolátum. Árban remek.


Ha bb-ről rendeled, és postaköltséget is beleszámítunk, akkor a 2x2270 grammos Syngex jön ki fehérjeegységárban jobban: 5448,79 ft, míg az MVP 5922,96 ft / kg.

2012. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nézem, ott a syngex is elfogyott : (
2012. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Syngex elfogyott, azt Sportikán néztem. ott kicsit drágább, 10800Ft körül van, viszont ha kettőt rendelek ott 20ezer felett nincs kiszállítási díj. az MVP-t bodybuilding bolton néztem, már kaptam belőle, azt irták. CSak nem ismerem annyira, senki ismerősöm sincs, aki szedte volna, foggalmam sincs, hogy milyen
2012. jún. 7. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd csak:

[link]


Tízezer, és rendelésenként egy ezres a szállítás, tehát 21ből megvagy, míg a sportikán 21,6 lenne.

Vagy:

[link]

Itt is ingyenes 20ezer felett, nézel még mellé valamit, és akkor 21-22ből 3 terméket kapsz.

2012. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ! télleg jó áron van. remélem nem a minőség rovására. sütikrém iható? még felcsillant a szemem az Universal tejsavójára. vagy még a Pharma First Nutrition Whey Best-en gondolkodom, 3000kg, 15 ropi. nem tudom melyik lenne a legjobb választás :(
2012. jún. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!