Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet-e normális mellkasom?

Lehet-e normális mellkasom?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta a mellkasom olyan mintha be lenne horpadva..nincs gerincferdülésem vagy nem megyek pupos háttal, semmi ilyesmi amitől ez lehet, de nem az érdekel hogy mitől van hanem hogy lehet-e ezen változtatni, ha igen hogyan?
2012. jún. 7. 15:34
 1/4 dirtboy ***** válasza:
nem lehet,a csontozatod olyan ha egyről beszélünk és azt nem tudod megváltoztatni
2012. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tyúkmellnek hívják, szerintem erre gondolsz!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1.. itt van szó róla.

2012. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sehogy.ígymaradt. de tényleg. nekem is van. el kell fedni izommal
2012. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Frontosa ***** válasza:

Tölcsérmellnek hívják, nekem is az van. Nekem gyerekkoromban azt mondták a dokik, hogy majd kinövöm, de nem nőttem ki. 20 éves kor alatt meg lehet biztonságosan műttetni, vagy kezdj el edzeni. Ha megy fel rá egy kis tömeg, egyáltalán nem lesz feltünő. Kb. ilyen lesz:

[link]

[link]

Ugye, hogy nem feltünő, mára nálam észre se veszi senki, csak engem zavar.

Üdv,

2012. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!