Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlana nekem valaki női...

Ajánlana nekem valaki női önvédelmi oktatást Budapesten?

Figyelt kérdés
szeretnék megtanulni pár dolgot hogy meg tudjam védeni magam az utcán ha megtámadnak.
2012. jún. 7. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármit, tényleg BÁRMIT is kezdesz el, nagyon hosszú idő - értsd, 4-6 év -telik el, mire az a tudás beérik, és bármennyire is használni tudod élesben. Ez nagyon nem úgy működik, hogy megtanulsz pár dolgot, és akkor már akár egy kicsit is meg tudod magad védeni. Maximum egy 50 kilós pizsamahuszárral szemben, aki annyira nyeszlett, hogy spéci technikák nélkül is lezúznád.

Elnézést, hogy konkrét stílust nem mondok, én most csak ezt akartam leszegezni.

2012. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó és akkor most üljek a babérjaimon és várjak arra míg valaki megver? én azért elkezdenék valamit..jobb a semminél
2012. jún. 7. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Most miért verne meg bárki is? Amúgy értelek, csak a kérdésed hangvételéből azt vettem ki, hogy te úgy gondolod, elkezdesz valamit és fél év múlva már hatékonyan meg tudod magad védeni egy-két támadóval szemben. Mert nagyon nem így megy.

Nézd, karate, jujitsu, krav maga, defendo, kézitusa, mind jók. De talán a legjobb választás a Jakab Lajos Önvédelem.

2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önvédelmi képességek megszerzésére egy normális harcművészeti oktatás a legideálisabb, ahol a kezdők és a haladók együtt dolgoznak. Rendszerint nem nőktől kell megvédened magad így a legnagyobb hiba amit elkövethetsz, hogy elmész valami rózsaszín női edzésre.
2012. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nyilván férfiaktól akarom megvédeni magam :)
2012. jún. 8. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!